Zoekresultaten "500"
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder gloeilampen, Transparent, Male
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal | 30 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Type stekker | Male |
| Voldoet aan ECE norm | R6 |
| Breedte [mm] | 78 |
| Lengte [mm] | 140 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Lamptype | PY21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12, 24 |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant |
| Kleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE gecontroleerd, zwart, R4, IP5K4K
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Kleur | Zwart |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Voldoet aan ECE norm | R4 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4K |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lengte [mm] | 83 |
| Breedte [mm] | 39 |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting, Inbouw, Geschroefd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | C5W |
| Lichtfunctie | Met kentekenplaatverlichting |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EN, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 100 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 900 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | PREMIUM *** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 640 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 110 |
| Hoogte [mm] | 235 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 349 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | T3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, Set
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, Set
| Aantal contacten | 2 |
| Vonklengte [mm] | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 20 X 1,5, Opschroeffilter, 1109AL
| Binnendraad [mm] | M 20 X 1,5 |
| Lengte [mm] | 88 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 1109AL |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 151 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Nettogewicht [g] | 9 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 30,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,1 |
| Hoogte [mm] | 97,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,7 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 75,0 |
| Hoogte [mm] | 80,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 22 X 1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M 22 X 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M22x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 9
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Interne ventilatie, Met schroeven, High carbon, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 26 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 71 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 304 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - UV Coated |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 9
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,7 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Pijpfilter, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitgangsdiameter [mm] | 9 |
| Hoogte [mm] | 250 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M14x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 195 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Schroefdraad uitgang | M14x1.5 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Aansluituitvoering M4
| Aantal in/uitgangen | 6 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering M4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stroomverdeler, voor voorweerstand, Aansluituitvoering conform DIN
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Voor voorweerstand, Aansluituitvoering conform DIN |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Bajonett, Met sleutel, Met ontluchtingsklep
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter [mm] | 79 |
| Buitendiameter [mm] | 122 |
| Monteerwijze | Bajonett |
| Vergrendelingsysteem | Met sleutel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontluchtingsklep |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EN, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 77 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | PREMIUM *** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B03
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 80 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 315 |
| Koudstartstroom EN (A) | 740 |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 260 |
| Koudstartstroom EN (A) | 630 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
