Zoekresultaten "5-930"
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 213 |
| Breedte [mm] | 213 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Vooras, Met kogellager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 213 |
| Breedte [mm] | 213 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | N9YC |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Zwart |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 326 |
| Breedte [mm] | 183 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Filter type | Filter insert |
| Aantal | 1 |
M10 x 1,5, M16 x 1,5, Vooras rechts, Onder
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5, M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Conusafmeting 2 [mm] | 22 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, M12 x 1,25, Pijpfilter, Met pakkingen
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5, M12 x 1,25 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 111 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Lengte [mm] | 109 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 46 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Lengte [mm] | 89 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 37 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Dikte 1 [mm] | 12 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, SUMITOMO
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 45,5 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | SUMITOMO |
| Breedte 1 [mm] | 108,7 |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 109 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Draairichting afhankelijk | |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 380 |
| Breedte [mm] | 171 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 58 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, M16x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 149 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 660 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, Met flenszitting
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13451 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Kunststof, Rubber/Metaal, Gegoten aluminium
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber/Metaal |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zeeffilter, Automatische versnellingsbak, Met olieaftapschroef, Oliecarter met vast geïntegreerd filterelement
| Filter type | Zeeffilter |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Breedte [mm] | 285 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef, Oliecarter met vast geïntegreerd filterelement, Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Lengte [mm] | 486 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 70 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Lengte [mm] | 109 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 45 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Lengte [mm] | 109 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 43 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, OCS 1
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,70 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,10 |
| Nettogewicht [g] | 268 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,5 |
| Diameter 2 [mm] | 71,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 78,0 |
| Hoogte [mm] | 77,5 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 213 |
| Breedte [mm] | 213 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
