Zoekresultaten "5-908"
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
H1, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren
| Aantal veren | 4 |
| Aantal schroeven | 4 |
| Breedte [mm] | 116 |
| Dikte [mm] | 16,8 |
| Hoogte [mm] | 52,1 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren, Met veer |
| Remsysteem | Lucas-Girling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met schroeven |
| WVA-nummer | 23973 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474701 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, TRW, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 106 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 22131, 22130, 22129 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, TRW, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 116,4 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Hoogte [mm] | 52,5 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | TRW |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, M18x1.5
| Brutogewicht [g] | 147 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 271,7 |
| Breedte [mm] | 251,9 |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Filter type | Filter insert |
| Aantal | 1 |
ECE-R90, Low-Metallic
| Breedte [mm] | 125,5 |
| Dikte [mm] | 15,1 |
| Hoogte [mm] | 51,7 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| WVA-nummer | 22235 |
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | RL82YC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 6 |
| Weerstand tot [kOhm] | 15 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren
| Aantal schroeven | 4 |
| Breedte [mm] | 116,5 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Hoogte [mm] | 52,7 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met schroeven |
| WVA-nummer | 23973 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474413 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
Pijpfilter
| Nettogewicht [g] | 9 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 30,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,1 |
| Hoogte [mm] | 97,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met ingebouwde slijtagesensor
| Breedte [mm] | 106,5 |
| Dikte [mm] | 17,1 |
| Hoogte [mm] | 46,5 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| WVA-nummer | 22129 |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 213 |
| Breedte [mm] | 213 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Vooras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Lengte [mm] | 117 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 53 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met bevestigingsmatriaal
| Lengte [mm] | 107 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 47 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal, Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, TRW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 107 |
| Dikte [mm] | 17,1 |
| Hoogte [mm] | 46,4 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | TRW |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 213 |
| Breedte [mm] | 213 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
Achteras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, TRW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 106,5 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte [mm] | 46,3 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | TRW |
| WVA-nummer | 22129 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 1085 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1075 |
| Breedte [mm] | 10 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 2075 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren, Lucas, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 116 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Draairichting afhankelijk | |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 25261, 24403, 23973 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 152 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
