Zoekresultaten "5-508"
5W-30, Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30, VW 505 01
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30, VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00, MB 229.52, MB 229.51, GM Dexos 2 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | C2, C3 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5W-30, Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30, VW 505 01
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30, VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00, MB 229.52, MB 229.51, GM Dexos 2 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | C2, C3 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5W-30, Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30, VW 505 01
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30, VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00, MB 229.52, MB 229.51, GM Dexos 2 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | C2, C3 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 15,00 |
| Buitendiameter [mm] | 35,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5W-30, MB 229.51, VW 507 00, VW 504 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | MB 229.51, VW 507 00, VW 504 00, BMW Longlife-04, MB 229.52, VW 504 00/507 00 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | C3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5W-30, MB 229.51, VW 507 00, VW 504 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | MB 229.51, VW 507 00, VW 504 00, BMW Longlife-04, MB 229.52, VW 504 00/507 00 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | C3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5W-30, MB 229.51, VW 507 00, VW 504 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | MB 229.51, VW 507 00, VW 504 00, BMW Longlife-04, MB 229.52, VW 504 00/507 00 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | C3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5W-30, MB 229.51, VW 507 00, VW 504 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | MB 229.51, VW 507 00, VW 504 00, BMW Longlife-04, MB 229.52, VW 504 00/507 00 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | C3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5W-30, MB 229.51, VW 507 00, VW 504 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | MB 229.51, VW 507 00, VW 504 00, BMW Longlife-04, MB 229.52, VW 504 00/507 00 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | C3 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5W-30, MB 229.51, VW 507 00, VW 504 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | MB 229.51, VW 507 00, VW 504 00, BMW Longlife-04, MB 229.52, VW 504 00/507 00 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | C3 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5W-30, MB 229.51, VW 507 00, VW 504 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | MB 229.51, VW 507 00, VW 504 00, BMW Longlife-04, MB 229.52, VW 504 00/507 00 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | C3 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5W-30, MB 229.51, VW 507 00, VW 504 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | MB 229.51, VW 507 00, VW 504 00, BMW Longlife-04, MB 229.52, VW 504 00/507 00 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | C3 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5W-30, MB 229.51, VW 507 00, VW 504 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | MB 229.51, VW 507 00, VW 504 00, BMW Longlife-04, MB 229.52, VW 504 00/507 00 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | C3 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering conform DIN
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN |
2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nettogewicht [g] | 2901 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,4 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 7
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 7 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,2 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Aanvullende informatie | Double Platinum |
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1,25, Koppelstang, Staal
| Sleutelwijdte | 17 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 255 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Gewicht [kg] | 0,025 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
