Zoekresultaten "5-138"
Platte stekker, Met verbindingsplaat, 5 x 6,3 mm, Met weerstand
| Type stekker | Platte stekker |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat, Met weerstand |
| Diepte [mm] | 27,5 |
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, LUCAS
| Complete set | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 0009950554 |
| Diameter [mm] | 54 |
| Remsysteem | LUCAS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vingersonde, Handgeschakeld, evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Lambdasonde | Vingersonde |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 17,00 |
| Buitendiameter [mm] | 47,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20 x 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 66 |
Opschroeffilter, M 20 x 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,35 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 7/2
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,3 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 7/2 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, M 20 X 1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren, Akebono, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 105 |
| Dikte [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24088, 23872, 23871 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zilver, Aluminium
| Kleur | Zilver |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte [mm] | 2 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
AKEBONO System, ECE-R90, Low-Metallic, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 105,3 |
| Dikte [mm] | 13,7 |
| Hoogte [mm] | 37,9 |
| Voor fabrikant | AKEBONO System |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding |
| WVA-nummer | 23871 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474655, 1987474715, 1987474478 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met montagehandleiding, Met schroeven
| Aantal veren | 4 |
| Aantal schroeven | 4 |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met schroeven |
| WVA-nummer | 20960 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
Kleurloos, DIN 70070, ISO 22241
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Kleurloos |
| DIN / ISO | DIN 70070, ISO 22241 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | RL82YC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 6 |
| Weerstand tot [kOhm] | 15 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 1110 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1100 |
| Breedte [mm] | 10 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
M14 x 1,5, Vooras rechts, met borgmoer
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 113 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 28618 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, AKEBONO, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Inbouwplaats | Achteras |
| Dikte [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 APPROVED, Met akoestische slijtagewaarschuwing, AKEBONO
| Aantal lagen | 4 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 105,5 |
| Dikte [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 38,2 |
| Controleteken | ECE R90 APPROVED |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | AKEBONO |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 63 |
| Diameter 3 [mm] | 57 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
ECE-R90, Low-Metallic, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 51,3 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23554 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474312, 1987474747, 1987474253 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 06A 906 265 F
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 06A 906 265 F |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
