Zoekresultaten "4991"
Vooras links, met borgmoer
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Artikelnummer paar | 37865 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, met borgmoer
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Artikelnummer paar | 37864 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, M14 x 1,5, Vooras rechts
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5, M14 x 1,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Artikelnummer paar | 39503 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Links voor, Zonder elektro motor
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Artikelnummer paar | 350103998000 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Openingstemperatuur | 88 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Diameter 1 [mm] | 52 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VISTEON-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, Met afdichtring, Met PAG compressorolie
| Voor fabrikant | VISTEON-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 97 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SCROLL 90V |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VISTEON-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, Met afdichtring, Met PAG compressorolie
| Voor fabrikant | VISTEON-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 97 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SCROLL 90V |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VISTEON-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, V-riemschijf, Met afdichtring
| Voor fabrikant | VISTEON-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 97 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 170 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | Scroll-90 |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VISTEON-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, V-riemschijf, Met afdichtring
| Voor fabrikant | VISTEON-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 97 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | Scroll-90V |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M16x1.5
| Hoogte [mm] | 38 |
| Lengte [mm] | 173 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1.5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 158 |
| Breedte [mm] | 38 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE VISTEON
| Voor fabrikant | GENUINE VISTEON |
| Riemschijf-Ø [mm] | 95 |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts, M16x1,5
| Lengte [mm] | 159,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Buitendiameter 1 [mm] | M16x1,5 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M16x1,5 |
| Gewicht [kg] | 0,48 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-DFM, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 10, NTC, zwart
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 125 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Scroll, Ford
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | Scroll, Ford |
| Riemschijf-Ø [mm] | 98 |
| Compressor ID | Scroll |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 160 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Vooras links en rechts, BSG 60-310-112, Staal
| Buitendraad [mm] | M16 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 160 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Componentennummer | BSG 60-310-112 |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht [kg] | 0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BREMBO, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Breedte [mm] | 132 |
| Dikte [mm] | 15,8 |
| Hoogte [mm] | 77,3 |
| Voor fabrikant | BREMBO |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MM16X1.5 RHT
| Schroefdraadmaat 1 | MM16X1.5 RHT |
| Schroefdraadmaat 2 | MM16X1.5 RHT |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 160 |
| Artikelnummer paar | 240165 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MM14X1.5 RHT, MM16X1.5 RHT
| Schroefdraadmaat 1 | MM14X1.5 RHT |
| Schroefdraadmaat 2 | MM16X1.5 RHT |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 208 |
| Artikelnummer paar | 240520 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DF, Tandriemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | DF |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,2 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, A2TA5391, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Voor OE nummer | A2TA5391 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
