Zoekresultaten "4984"
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Met afdichtring, Plaatstaal
| Diameter o-ring [mm] | 72 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1" - 12 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 1" - 12 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 171 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Afmetingen in acht nemen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Steek wielbouten (mm) | 200 |
| Buitendiameter [mm] | 705 |
| Binnendiameter [mm] | 180 |
| Dikte [mm] | 89 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W20TT, 101-000-036AA, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-036AA |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,85 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W20TT, 09482-00409, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 09482-00409 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, MM20x1,5R, JAM NUT M20, MM14x1,5R
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 220 |
| Schroefdraadmaat | MM20x1,5R |
| Conusafmeting [mm] | 14,8 |
| Enkel in combinatie met | JAM NUT M20 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14x1,5R |
| Artikelnummer paar | 45447 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 2 [mm] | 9,5 |
| Diameter 1 [mm] | 76 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, met kroonmoer en splitpen
| Sleutelwijdte | 19 |
| Dikte [mm] | 74 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 242 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 43266 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5, M20 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
272 016 01 34, Met afdichtring
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 7 |
| Voor OE nummer | 272 016 01 34 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Gatafstand [mm] | 152 |
| Buitendiameter [mm] | 600 |
| Dikte [mm] | 92 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BREMBO, E9 90R 01107/282, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Breedte [mm] | 117,8 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 71,6 |
| Voor fabrikant | BREMBO |
| Controleteken | E9 90R 01107/282 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
BREMBO, E9 90R-02A1062/0282, Incl. slijtage waarschuwingscontact, ook voor geperforeerde remschijven
| Breedte [mm] | 117,8 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 71,6 |
| Voor fabrikant | BREMBO |
| Controleteken | E9 90R-02A1062/0282 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Reminstallatie | Ook voor geperforeerde remschijven, Remvoeringen met minder remstof |
Voorkant
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Hoogte [mm] | 7 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met AGR koeler, Ovaal
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met AGR koeler |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met AGR koeler, Ovaal
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met AGR koeler |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met pakkingen, Met AGR koeler
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met AGR koeler |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 82 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Sluittemperatuur [°C] | 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FUJI SEIKO, Zonder behuizing
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor fabrikant | FUJI SEIKO |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Sluittemperatuur [°C] | 95 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met electro, Zonder kabel, Met onderdruk-Bypass, Regelaar/Software moet NIET zoeken/worden geupdate
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met electro, Zonder kabel, Met onderdruk-Bypass, Regelaar/Software moet NIET zoeken/worden geupdate, Met sensor |
| Werkwijze | Electrisch |
| Materiaal | Staal |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
Met electro, Zonder kabel, Met onderdruk-Bypass, Regelaar/Software moet NIET zoeken/worden geupdate
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met electro, Zonder kabel, Met onderdruk-Bypass, Regelaar/Software moet NIET zoeken/worden geupdate, Met sensor |
| Werkwijze | Electrisch |
| Materiaal | Staal |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met electro, Zonder kabel, Met onderdruk-Bypass, Regelaar/Software moet NIET zoeken/worden geupdate
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met electro, Zonder kabel, Met onderdruk-Bypass, Regelaar/Software moet NIET zoeken/worden geupdate, Met sensor |
| Werkwijze | Electrisch |
| Materiaal | Staal |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met AGR koeler, Met pakkingen
| Nettogewicht [kg] | 3,68 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met AGR koeler, Met pakkingen |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,41 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met AGR koeler, Met pakkingen, Watergekoeld
| Nettogewicht [kg] | 2,6 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met AGR koeler, Met pakkingen |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,41 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met AGR koeler, Met pakkingen
| Nettogewicht [kg] | 3,66 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met AGR koeler, Met pakkingen |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,41 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 9 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links boven, Hydraulisch
| Breedte [mm] | 165 |
| Lengte [mm] | 150 |
| Inbouwplaats | Links boven |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts boven, Hydraulisch
| Breedte [mm] | 165 |
| Lengte [mm] | 150 |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G68VH, Bovenaan, Links, Gesloten ketting
| Distributiekettingdimensie | G68VH |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Links |
| Aantal schakels | 78 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G68VH, Bovenaan, rechts, Gesloten ketting
| Distributiekettingdimensie | G68VH |
| Inbouwplaats | Bovenaan, rechts |
| Aantal schakels | 74 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
