×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "111 017 001"
Zoek: 111 017 001×
Bougie Brisk 1458
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 21 mm
1458
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,70 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
€ 33,75
€ 5,74
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp Sasic 4001182
Mechanisch, 210107370R
4001182
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 210107370R |
€ 57,61
€ 57,61
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm Sasic 7476037
Driehoeksdraagarm (BW), Onder, Vooras links, 7L0407151H
7476037
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Voor OE nummer | 7L0407151H |
| Artikelnummer paar | 7476035 |
€ 379,46
€ 280,79
Tijdelijk uitverkocht
Relais achterruitverwarming Vemo V30-71-0036
Motorruimte, Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning
V30-71-0036
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning |
€ 6,87
€ 10,03
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Diederichs LID10073
T4W, Met zijlicht, Met binnenverlichting
LID10073
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Lichtfunctie | Met zijlicht, Met binnenverlichting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
€ 2,21
€ 0,67
Tijdelijk uitverkocht
Wiellager Febi Bilstein 19780
32210A, Achteras, Kegellager
19780
| DIN / ISO | 32210A |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Breedte [mm] | 25 |
€ 49,99
€ 17,99
Tijdelijk uitverkocht
