Zoekresultaten "1105"
M12, 11056-AR002
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 122 |
| Voor OE nummer | 11056-AR002 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M11, Binnen zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10, Binnen zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 146 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M11, Binnen zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 119 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 113 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12, Binnen zeszijdig
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12, 11056-AR001, Binnen zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 122 |
| Voor OE nummer | 11056-AR001 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
M10, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 109 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTFE (Polytetrafluorethylen), Rechtse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Hoogte [mm] | 14 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Lees de montagehandleiding |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
TX - E 18, M11x1,25x126, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 18 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,25x126 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
10 mm, M10x1,5x93, Binnen zeszijdig
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x93 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10 mm, M10x1,5x115, Binnen zeszijdig
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x115 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
TX - E 16, M11x1,5x126, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 16 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x126 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
TX - E 20, M12x1,75x122, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 20 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x122 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TX - E 18, M12x1,5x226, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 18 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x226 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
12 mm, Binnen veeltandig, M10x1,5x113, M10x1,5x140
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1,5x113 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1,5x140 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
10 mm, M10x1,5x97, Binnen zeszijdig
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x97 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10 mm, M12x1,75x112, Binnen zeszijdig
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x112 |
| Aantal schroeven | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TX - E 14, Buiten Torx, M10x1,5x93, M10x1,5x107,5
| Sleutelwijdte | TX - E 14 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1,5x93 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1,5x107,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10 mm, M10x1,5x123, Binnen zeszijdig
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x123 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Voor, Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Flat blade wisserblad, U + U
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 475 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Passende adapter | U + U |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 19 |
| Lengte 2 [inch] | 19 |
| Aanvullende informatie | ALTERNATIVE VISIOFLEX SET |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 12,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | +35 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 8 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
