Zoekresultaten "110 804 001"
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DUX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,032 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,54 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,16 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC8WMPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 128 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Actieve sensor, Met toebehoren, GBS2515
| Lengte [mm] | 66 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Artikelnummer paar | GBS2515 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 30 |
| Diameter o-ring [mm] | 59,5 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, M 20X1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 54,5 |
| Schroefdraadmaat | M 20X1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 69,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 69,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 61,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met sleuf in binnendeel, Constante snelheid askoppeling, M16x1.5x77, met vet
| Gewrichtdiameter [mm] | 90 |
| Mechanisch bewerkt | Met sleuf in binnendeel |
| Type askoppeling | Constante snelheid askoppeling |
| Lengte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5x77 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 30 |
| Diameter o-ring [mm] | 60 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | TPE (thermoplastische elastomeer) |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met sleuf in binnendeel, Constante snelheid askoppeling, M16x1.5, met vet
| Gewrichtdiameter [mm] | 90 |
| Mechanisch bewerkt | Met sleuf in binnendeel |
| Type askoppeling | Constante snelheid askoppeling |
| Lengte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 30 |
| Diameter o-ring [mm] | 60 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | TPE (thermoplastische elastomeer) |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Koper, A-vormig
| DIN / ISO | 7603 |
| Binnendiameter [mm] | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 10 |
| Dikte [mm] | 1 |
| Materiaal | Koper |
| Vorm | A-vormig |
Voor voertuigen met ABS, Zonder kabel, D-vorm, 110 604
| Lengte [mm] | 65 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Artikelnummer paar | 110 604 |
Constante snelheid askoppeling, met montage-/bevestigingsmateriaal, Met vetsmering, Met stuurhuisrubber
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Complete set | |
| Gewrichtdiameter [mm] | 90 |
| Type askoppeling | Constante snelheid askoppeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Smering | Met vetsmering |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurhuisrubber |
| Nieuw onderdeel |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 126 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 57 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 63 |
1-massa elektrode, VR7EC1
| Hoogte [mm] | 51 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Versie | VR7EC1 |
Wit, M20 x 1,5, Opschroeffilter, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Wit |
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
M20x1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1.5 |
| Diameter 2 [mm] | 63 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
Fijnfilter, M20 X 1.5-6H INT
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 86 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
| Lengte [mm] | 75 |
Fijnfilter, M20X1.5-6H
| Verpakkingshoogte [cm] | 111 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 250 |
| Lengte [mm] | 59,06 |
| Verpakkingslengte [cm] | 330 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,99 |
M20x1.5-6H, Fijnfilter, M20X1.5-6H
| Binnendraad [mm] | M20x1.5-6H |
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,5 |
Fijnfilter, M20 X 1.5-6H INT
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 76 |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
Fijnfilter, M20 X 1.5-6H INT
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 94 |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Lengte [mm] | 116,08 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Lengte [mm] | 150,04 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 76 |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
Fijnfilter, M20X1.5-6H
| Lengte [mm] | 107,2 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Energy Pro |
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Energy Pro |
M14 x 1.25, 2-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Energy Pro |
