Zoekresultaten "110 666 001"
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Fijnfilter, M20X1.5-6H
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 103 |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 52 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, M 20X1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 83,5 |
| Schroefdraadmaat | M 20X1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5, groen
| Schakelpunt [°C] | 88, 95 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Kleur | Groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 88 |
1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
Opschroeffilter, M20x1.5-6H, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Binnendiameter1 [mm] | 65 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
M20X1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20X1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
M20x1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1.5 |
| Diameter 2 [mm] | 63 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 65 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 93 |
| Schakelpunt tot [°C] | 88 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 102 |
| Schakelpunt tot [°C] | 97 |
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 84 |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 57 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 65 |
Opschroeffilter, M 20 X 1,5
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Binnendiameter [mm] | 58 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 65 |
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,3 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 77 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 235 |
| Breedte [mm] | 189 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Filter type | Filter insert |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Opschroeffilter, M20x1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 92 |
Opschroeffilter, M20x1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75,5 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 78,5 |
Opschroeffilter, M20x1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 84,5 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 78,5 |
Opschroeffilter, 15400P0H305, M 20 X 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 15400P0H305 |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
Opschroeffilter, 2630035A00, M 20 X 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 2630035A00 |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Let op de serviceinformatie |
