Zoekresultaten "110 611 001"
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Let op de serviceinformatie |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Met ABS sensorring, Met ingebouwde magnetische sensorring
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Met ingebouwde magnetische sensorring, Wiellager geïntegreerd in weillager |
| Breedte [mm] | 62 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 120 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
4D0611021A, LUCAS
| Diameter [mm] | 25 |
| Voor OE nummer | 4D0611021A |
| Remsysteem | LUCAS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1K0927808, Actieve sensor, Zonder kabel, Achteras rechts
| Voor OE nummer | 1K0927808 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, 1K0611775C, M10X100
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 260 |
| Voor OE nummer | 1K0611775C |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X100 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X100 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, M10X100
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 196 |
| Voor OE nummer | 46834651 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X100 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X100 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5-6H, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 14 |
| Diameter o-ring [mm] | 54,3 |
| Diameter 2 [mm] | 62,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80,0 |
| Hoogte [mm] | 76,1 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5-6H |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
1K0927808, Geluidsensor, Zonder kabel, D-vorm
| Voor OE nummer | 1K0927808 |
| Lengte [mm] | 78 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Inbouwdiepte [mm] | 39,8 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gietijzer, 12 X 1 (2), ATE
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 12 X 1 (2) |
| Remsysteem | ATE |
| Zuigerdiameter [mm] | 23,81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, 12 X 1 (2), TRW
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat | 12 X 1 (2) |
| Remsysteem | TRW |
| Zuigerdiameter [mm] | 25,4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, 12 X 1 (2), ATE
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat | 12 X 1 (2) |
| Remsysteem | ATE |
| Zuigerdiameter [mm] | 25,4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, 12 X 1 (2), ATE
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat | 12 X 1 (2) |
| Remsysteem | ATE |
| Zuigerdiameter [mm] | 25,4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, 12 X 1 (2), TRW
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat | 12 X 1 (2) |
| Remsysteem | TRW |
| Zuigerdiameter [mm] | 25,4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gietijzer, 10 X 1 (2), ATE
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 10 X 1 (2) |
| Remsysteem | ATE |
| Zuigerdiameter [mm] | 23,81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 10 X 1, TRW
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 10 X 1 |
| Remsysteem | TRW |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 21 |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,05 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1
| Lengte [mm] | 195 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M20X1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20X1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M20X1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20X1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55 |
| Buitendraad 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
