×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "110 132 001"
107 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 110 132 001×
Bougie Denso IK20
IK20TT, Crimped SAE, M14x1.25
IK20
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1086020 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
€ 23,38
€ 19,41
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso IQ16
VQ16, 90919-01157, Crimped SAE, M14x1.25
IQ16
| Alternatief artikel | VQ16 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90919-01157 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
€ 23,60
€ 20,76
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso IQ20
VQ20, Crimped SAE, M14x1.25
IQ20
| Alternatief artikel | VQ20 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 9139643 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
€ 23,60
€ 20,76
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso IW16
IW16TT, 12-12-9-061-444, Crimped SAE, M14x1.25
IW16
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 12-12-9-061-444 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
€ 23,16
€ 20,38
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W20ETR-L
IW20, 90048-51104-000, Solid SAE, M14x1.25
W20ETR-L
| Alternatief artikel | IW20 |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90048-51104-000 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 9,60
€ 8,64
Tijdelijk uitverkocht
Hydraulische olie Vaico V60-0499
Fles, groen, Deels synthetisch, Mercedes Benz 345,0
V60-0499
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Bundeltype | Fles |
| Lengte [mm] | 60 |
| Kleur | Groen |
| Chemische eigenschappen | Deels synthetisch |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Fabrieksadvies voor olie | Mercedes Benz 345,0, VOLVO 1161529, BMW 81 22 9 407 758, PSA S71 2710, Ford WSS-M2C204-A, Opel 1940 715, Porsche 000 043 203, Opel B 040 00 70, Opel 1940 766, AUDI-VW TL 52 146, PSA 9730,A5, BMW 83 29 0 429 576, VA-002-SYNT |
| Inhoud [liter] | 20 |
€ 437,57
€ 437,57
Tijdelijk uitverkocht
Hydraulische olie Vaico V60-0500
Fles, groen, Deels synthetisch, PSA S71 2710
V60-0500
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Bundeltype | Fles |
| Lengte [mm] | 60 |
| Kleur | Groen |
| Chemische eigenschappen | Deels synthetisch |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA S71 2710, BMW 83 29 0 429 576, Ford WSS-M2C204-A, VOLVO 1161529, Opel 1940 766, PSA 9730,A5, Mercedes Benz 345,0, Porsche 000 043 203, VA-002-SYNT, AUDI-VW TL 52 146, Opel B 040 00 70, Opel 1940 715, BMW 81 22 9 407 758 |
€ 117,95
€ 117,95
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Liqui Moly 3667
Renault PSF Class 1, Peugeot Citroen (PSA, LDS, Blik
3667
| Fabrieksadvies voor olie | Renault PSF Class 1, Peugeot Citroen (PSA, LDS |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
€ 80,76
€ 34,73
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00197
Plug;0079, M8, Draairichting met de klok mee
WST00197
| Nettogewicht [kg] | 4,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | Plug |
| 0079 | |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 192,01
€ 192,01
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistofflens Maxgear 18-0479
Kunststof, Versnellingsbak zijde, Cilinderkop, Met afdichtring
18-0479
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Cilinderkop |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 25,08
€ 7,78
Tijdelijk uitverkocht
