Zoekresultaten "110 079 001"
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 9 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 375 |
| Kabellengte [mm] | 375 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
62 02 094
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Voor OE nummer | 62 02 094 |
| Aantal tanden | 10 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 1 108 795
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1 108 795 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1860 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 74 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 590 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf, Gelakt
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9,9 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 51,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 253 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf, High carbon
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9,9 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 51,2 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 253 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Lucas
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 15,2 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Lucas, Keramiek
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 15,2 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas |
| Koppelingvoeringmateriaal | Keramiek |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Lucas
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Lucas |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Lucas, Keramiek
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Lucas |
| Koppelingvoeringmateriaal | Keramiek |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Lucas
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Lucas, Keramiek
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas |
| Koppelingvoeringmateriaal | Keramiek |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Lucas
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 16,2 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Lucas, Keramiek
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 16,2 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas |
| Koppelingvoeringmateriaal | Keramiek |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 0001108053 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,09 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TRW, E9 90R - 01120/2575, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R - 01120/2575 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Doos, Track day use
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 1 |
| Hoogte 1 [mm] | 52,9 |
| Breedte 1 [mm] | 87,4 |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Versie | Track day use |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, Racing use only
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 1 |
| Hoogte 1 [mm] | 52,9 |
| Breedte 1 [mm] | 87,4 |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Versie | Racing use only |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, High performance roa
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 1 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte 1 [mm] | 52,9 |
| Breedte 1 [mm] | 87,4 |
| Dikte 1 [mm] | 17,2 |
| Versie | High performance roa |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Aantal boringen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
