Zoekresultaten "110 060 001"
Filter insert
| Nettogewicht [g] | 95 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 68,0 |
| Hoogte [mm] | 115,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen, OCS 1
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,1 |
| Nettogewicht [g] | 343 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,90 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 55,0 |
| Diameter 2 [mm] | 63,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80,0 |
| Hoogte [mm] | 128,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, CAV
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor fabrikant | CAV |
| Hoogte [mm] | 72,5 |
| Buitendiameter [mm] | 83,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Onder, Vooras links en rechts, Rubberlager
| Gewicht [kg] | 0,16 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Inbouwplaats | Voor, Onder, Vooras links en rechts |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Binnendiameter [mm] | 12,4 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor driehoeksdraagarm
| Gewicht [kg] | 0,153 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PU (Polyurethaan), Met vetkap, rood
| Gewicht [kg] | 0,22 |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 34 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vetkap |
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 80 |
| Kleur | Rood |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras onderaan, Voor, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras onderaan |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Binnendiameter [mm] | 12,1 |
| Buitendiameter [mm] | 40,1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 88 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 126 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 115 |
| Hoogte [mm] | 115 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DUX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGH-7 DTURX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 145 |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 66 |
Binnen, Voor, Vooras rechts
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Binnen, Voor, Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Voor OE nummer | 1K0 407 182 |
| Breedte [mm] | 31 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Gewicht [kg] | 6,907 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Nieuw onderdeel |
| Gewicht [kg] | 1,82 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Binnendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 140 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
3-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Bougie | 3-massa elektrode |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 126 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 57 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 63 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
Bobine, Aansluituitvoering conform DIN, Platte stekker
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Bobine, Aansluituitvoering conform DIN |
| Type stekker | Platte stekker |
