Zoekresultaten "110 059 001"
Ruitenwisser, Ventilator, verwarming-/airco, Claxon, Achterruitwisser
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,20 |
| Nettogewicht [g] | 28 |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Russtroom [mA] | 15 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 5 |
| Relaisfunctie | Ruitenwisser, Ventilator, verwarming-/airco, Claxon, Achterruitwisser, Raamopener, Verwarmd achterruit, Dimlicht |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 113914010 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
87A, paars
| Klem | 87A, 86, 85, 30 |
| Behuizingskleur | Paars |
| Aantal gebruikte contacten | 5 |
| Kleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 32 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met reductie versnellingsbak, Draairichting met de klok mee, Platte stekker
| Aantal boringen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aandrijving | Met reductie versnellingsbak |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 6.3 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-8 DTU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M6, M8, Draairichting tegen de klok in
| Nettogewicht [kg] | 3,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | M6 |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wisselaar, Centrale elektriciteit
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
Centrale elektriciteit, Sluiter
| Weerstand [Ohm] | 112 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Wisselaar, Centrale elektriciteit
| Weerstand [Ohm] | 112 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
Wisselaar, Centrale elektriciteit
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 28 |
| Diameter [mm] | 8 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 14,732, 14,605 |
| Binnendiameter [mm] | 39,878, 17,462 |
| Buitendiameter [mm] | 50,292, 39,878 |
| Breedte 2 [mm] | 14,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 21 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 2,5 |
| Binnendiameter [mm] | 7,7 |
| Buitendiameter [mm] | 12,6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Weerstand [Ohm] | 233 |
| Stroomsterkte [A] | 10, 22 |
| Dikte [mm] | 28 |
| Lengte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, 10 X 1 (1), 12 X 1 (1), TRW
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat | 10 X 1 (1), 12 X 1 (1) |
| Remsysteem | TRW |
| Zuigerdiameter [mm] | 23,81 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 334846 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber/Metaal, Dubbeleriemschijf, Tandriemschijf, Met trillingsdemper
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Riemschijven | Dubbeleriemschijf, Tandriemschijf |
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Ontkoppeld |
| Aantal groeven 1 | 4 |
| Aantal groeven 2 | 6 |
Afvoerzijde, Cilinderkop
| Lengte [mm] | 100,6 |
| Klepschijfdiameter [mm] | 24,1 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
| Aantal groeven | 3 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Cilinderkop |
Aanvoerzijde, Cilinderkop
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde, Cilinderkop |
| Lengte [mm] | 100,6 |
| Klepschijfdiameter [mm] | 27,2 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
| Aantal groeven | 3 |
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Klem onderaan |
| Per twee vervangen | |
| Artikelnummer paar | 206 058 |
Cilinderkop, MVQ (Silicoon-Rubber), Afdichting van zacht materiaal
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Afdichting van zacht materiaal |
