×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "110 055 001"
103 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 110 055 001×
€ 52,50
€ 39,37
Tijdelijk uitverkocht
Expansievat Metzger 2140148
Met koelvloeistofpeilsensor, Zonder deksel
2140148
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koelvloeistofpeilsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 26,14
€ 26,14
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso IK20
IK20TT, Crimped SAE, M14x1.25
IK20
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1086020 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
€ 23,38
€ 19,41
Tijdelijk uitverkocht
Expansievat Triclo 483599
Met koelvloeistofpeilsensor, Zonder deksel
483599
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koelvloeistofpeilsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
€ 36,93
€ 15,14
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1622
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
1622
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 37,32
€ 17,53
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z123
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z123
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 KDU |
€ 9,81
€ 7,07
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z193
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z193
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 5,93
€ 4,27
Tijdelijk uitverkocht
