Zoekresultaten "9 412"
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
Bougieschacht bobine, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Torx, M16, Draairichting met de klok mee
| Schroefkop-/moerprofiel | Torx |
| Gatdiameter [mm] | 17 |
| Diepte [mm] | 9,3 |
| Breedte [mm] | 43,5 |
| Schroefdraadmaat | M16 |
| Buitendiameter [mm] | 54 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal groeven | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 93 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 71 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Kegellager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Binnendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Breedte [mm] | 23 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras bovenaan, Hydrolager, voor driehoeksdraagarm, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Vooras bovenaan |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 76 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Links achter, Vooras, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links achter, Vooras |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, Met lager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 22368 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Rechts achter, Vooras, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts achter, Vooras |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, Met lager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 22367 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Onder, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Dikte [mm] | 64 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Hydrolager, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 76 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Bovenaan, Hydrolager, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Bovenaan |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 76, 64 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Achter, Onder, Vooras links
| Lengte [mm] | 100 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achter, Onder, Vooras links |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Dikte [mm] | 67 |
| Breedte [mm] | 49 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W16TT, 90098-16395, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90098-16395 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W20TT, 09482-00409, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 09482-00409 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zak
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8 |
| Bundeltype | Zak |
| Lengte [mm] | 68 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 76 |
Zak
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,5 |
| Bundeltype | Zak |
| Lengte [mm] | 70 |
| Diameter [mm] | 19,2 |
| Hoogte [mm] | 61 |
SE 021 156 017 A, 823 412 249, Vooras rechts
| Voor OE nummer | SE 021 156 017 A, 823 412 249 |
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, Met afdichtring, M12x1.5
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Kleur | Grijs |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 146 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 170 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 128 |
| Binnendiameter1 [mm] | 11 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZIJPINKLICHT L/R Geel Met houder
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Wielbasis | Lange wielbasis |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Met houder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJPINKLICHT L/R Geel Zonder houder
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Wielbasis | Lange wielbasis |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder houder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Gewicht [kg] | 0,215 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 136 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Gewicht [kg] | 0,95 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 136 |
| Breedte [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,94 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 136 |
| Breedte [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 1,559 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 136 |
| Breedte [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 1,749 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 136 |
| Breedte [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
