Zoekresultaten "9 002"
FM16X1.5 RHT, Staal, MM12X1.75 RHT
| Lengte [mm] | 134 |
| Schroefdraadmaat | FM16X1.5 RHT |
| Conusafmeting [mm] | 13,2 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefdraadmaat 2 | MM12X1.75 RHT |
| Artikelnummer paar | 231092 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, MM14x1,5R, MM10x1,25R
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | MM14x1,5R |
| Conusafmeting [mm] | 12,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM10x1,25R |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, voor voertuigen met sportset, Zonder sensor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met sportset |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, 18 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 18 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering M4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
IK20TT, IK20, 1WT318110, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT, IK20 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1WT318110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder schroef, R6, IPX9K
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroef |
| Aantal LED's | 12 |
| Voldoet aan ECE norm | R6 |
| Beveiligingstype [IP code] | IPX9K, IP5KX |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Diameter [mm] | 66 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting, Inbouw |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Rechts, Links, Achter |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, MM16X1,5R, NUT, MM18X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat | MM16X1,5R |
| Enkel in combinatie met | NUT |
| Schroefdraadmaat 1 | MM18X1,5R |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 248 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 295,9 |
| Breedte [mm] | 158,5 |
| Hoogte [mm] | 25,5 |
| Aantal | 1 |
Zonder houder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +70 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Stroomsterkte [A] | 3,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aantal contacten | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1/8 x 27 NPT
| Schroefdraadmaat | 1/8 x 27 NPT |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Bovenaan, Aan beide zijden, Achteras
| Inbouwplaats | Achter, Bovenaan, Aan beide zijden, Achteras |
| Voor artikelnummer | 37857 01, 37856 01 |
| Aanvullende informatie | Service Pack |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IX22B, 12-12-9-061-882, Thread M4, M12x1.25
| Alternatief artikel | IX22B |
| Brutogewicht [g] | 42,5 |
| Gewicht [g] | 39,5 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Voor OE nummer | 12-12-9-061-882 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | Thread M4 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 18 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Staal
| DIN / ISO | 910 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Lengte [mm] | 21 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 12 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 8 |
| Oppervlakte | Geolied |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CCC-getest, R6, IP6K9K
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | CCC-getest |
| Aantal LED's | 3 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Aantal | 1 |
| Voldoet aan ECE norm | R6 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K9K |
| Type stekker | Open kabeleinden |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED) |
| Diameter [mm] | 55 |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Opbouw, Geschroefd |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Voor |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Dikte [mm] | 34 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,5, Staal
| DIN / ISO | 910 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Lengte [mm] | 21 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 12 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 8 |
| Oppervlakte | Geolied |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Staal
| DIN / ISO | 910 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Lengte [mm] | 21 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 12 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 8 |
| Oppervlakte | Geolied |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 401 |
| Binnendiameter [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 115 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Dikte [mm] | 34 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bosch, Met pakking, Generatorregelaar negatief regelend
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkspanning (V) | 28 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met montagehandleiding, Zonder afdichtring, R 134a, R 1234yf
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Zonder afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,7 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Netlengte [mm] | 176 |
| Netbreedte [mm] | 265 |
| Netdiepte [mm] | 65 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 875 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte 1 [mm] | 15,5 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 45,2 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19,1 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 275 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 11 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpootresorptie, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkele buis Upside Down |
| Type | 160/75 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Xenon
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 4E0907476 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Metaal, Papier, Gegoten aluminium
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 14 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Papier |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Denso, PAD, V-riemschijf, Met afdichtring
| Nettogewicht [g] | 6873 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 23,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 20,00 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | Denso |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Compressor ID | 7SBU17A |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
