Zoekresultaten "8 626"
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | N6YC |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 116 |
| Lengte [mm] | 1105 |
| Breedte [mm] | 22 |
| Aantal riemen | 2 |
| Lengte 2 [mm] | 810 |
| Aantal tanden 2 | 85 |
| Breedte 2 [mm] | 22 |
G68HR, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G68HR |
| Aantal schakels | 132 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G68HR, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G68HR |
| Aantal schakels | 132 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,6 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
Staalpakking
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 38 |
| Bouwwijze afdichting | Staalpakking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rond, Gestekt, grijs, Recht
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Schachtvorm | Rond |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Vorm | Recht |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
Werkkontakt, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Zonder pakking, Lakken mogelijk
| Diameter [mm] | 23,01 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, 26.6x29.3, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 22 |
| Spiebaan | 26.6x29.3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontkoppelingsvork, Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 240 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 240 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 100 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie, Gegalvaniseerd, M8 x 1,25
| Nettogewicht [g] | 7 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8x1,25, 12 mm
| Alternatieve reparatieset | 812.410 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,25 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aantal contacten | 6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AVX13X850, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 76 |
| Lengte [mm] | 850 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Type | AVX13X850 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Zonder stekker
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 134 |
| Hoogte 1 [mm] | 117 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 21 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 280 |
| Breedte [mm] | 167 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 134 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 281 |
| Breedte [mm] | 168 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, M18x1.5
| Brutogewicht [g] | 147 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, rechthoekig
| Lengte [mm] | 290 |
| Breedte [mm] | 207 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
| Vorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydrolager, rechts
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 178419 |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 290 |
| Breedte [mm] | 206 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert
| Lengte [mm] | 290 |
| Breedte [mm] | 207 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 280 |
| Breedte [mm] | 167 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Filter type | Filter insert |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Vooras onderaan, Aluminium, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Achter, Vooras onderaan |
| Materiaal | Aluminium, Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 50 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 31, 53 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 152 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 119 |
| Gewicht [g] | 86 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946520730 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 500 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
