Zoekresultaten "8 512"
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1698 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber/Metaal, 6PK, Met schroeven
| Ribbenaantal | 5 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Type | 6PK |
| Buitendiameter [mm] | 185 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 45 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
M12, Staal, Buiten Torx
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Electrisch, zwart
| Inbouwplaats | Binnen |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CR (chloropreenrubber), Dubbelzijdig
| DIN / ISO | 7867 |
| Lengte [mm] | 1817 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | CR (chloropreenrubber) |
| Enkelzijdig / Dubbelzijdig | Dubbelzijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CR (chloropreenrubber), Dubbelzijdig
| DIN / ISO | 7867 |
| Lengte [mm] | 1697 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | CR (chloropreenrubber) |
| Enkelzijdig / Dubbelzijdig | Dubbelzijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen
| Ribbenaantal | 6 |
| Lengte 1 [mm] | 1817 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
| Lees de montagehandleiding |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1780 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 675mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 263mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 360N |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen
| Let op de serviceinformatie | |
| Ribbenaantal | 6 |
| Lengte 1 [mm] | 1817 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
| Lees de montagehandleiding |
| Lengte 350mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 100mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 300N |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 527 |
| Slag [mm] | 200 |
| Uitwerpkracht [N] | 330 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1.890.689, 1.880.762S, Met ontluchtingsboring, zonder verbindingsstukken
| Bevat artikelnummer | 1.890.689, 1.880.762S |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Verwarming / Koeling | Met ontluchtingsboring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder verbindingsstukken, Met pakking |
| Voor artikelnummer | 1.880.763K, 1.880.762K |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
590 702, 580 827, 580 762S, Met ontluchtingsboring
| Bevat artikelnummer | 590 702, 580 827, 580 762S |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Verwarming / Koeling | Met ontluchtingsboring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met verbindingsstukken |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1817 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen
| Let op de serviceinformatie | |
| Ribbenaantal | 6 |
| Lengte 1 [mm] | 1698 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
| Lees de montagehandleiding |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 3 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 90 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
O-ring, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Doorsnedevorm | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 34 |
| Buitendiameter [mm] | 42 |
| Dikte [mm] | 4 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 263,5 |
| Breedte [mm] | 250,5 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen
| Let op de serviceinformatie | |
| Ribbenaantal | 6 |
| Lengte 1 [mm] | 1817 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
| Lees de montagehandleiding |
Originele aansluitingen moeten opnieuw worden gebruikt
| Lengte [mm] | 258 |
| Slag [mm] | 258 |
| Uitwerpkracht [N] | 420 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Originele aansluitingen moeten opnieuw worden gebruikt |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijp naar inlaatspruitstuk, FCR (fluorcarbonrubber), Leiding aan uitlaatgasrecirculatieklep
| Koelleiding | Pijp naar inlaatspruitstuk |
| Materiaal | FCR (fluorcarbonrubber) |
| Inbouwplaats | Leiding aan uitlaatgasrecirculatieklep |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL127
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL127 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen
| Dubbelzijdig | |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 1817 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
