Zoekresultaten "8 041"
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opener, Geschroefd, M14x1,5, Electrisch
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 54 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 54 |
| Binnendiameter1 [mm] | 44 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, Simplex, G67WZ
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 94 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Distributiekettingdimensie | G67WZ |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, Simplex, G67WZ
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 94 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Distributiekettingdimensie | G67WZ |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, 15,6x18,7-14N, 200MTB
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 14 |
| Spiebaan | 15,6x18,7-14N |
| Type | 200MTB |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 3 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M6, Mechanisch, Met pakking
| Aantal draadboringen | 3 |
| Schroefdraadmaat | M6 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schoepenraddiameter [mm] | 67,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Napf, M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Napf |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Double Platinum |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, M 20X1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 83,5 |
| Schroefdraadmaat | M 20X1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen
| Ribbenaantal | 5 |
| Lengte 1 [mm] | 813 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
| Lees de montagehandleiding |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, M 14 X 1.5, M 12 X 1.5
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 89 |
| Schroefdraad ingang | M 14 X 1.5 |
| Schroefdraad uitgang | M 12 X 1.5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt, Wisselaar
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 23 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 293 |
| Breedte [mm] | 234 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Filter type | Filter insert |
Zonder gloeilampen, SAE gecontroleerd, R6
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Aantal | 1 |
| Voldoet aan ECE norm | R6 |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Type stekker | Male |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Breedte [mm] | 78 |
| Lengte [mm] | 140 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Lamptype | P21W |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant |
| Kleur | Geel (amber) |
A-vormig, Koper
| Doorsnedevorm | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 15 |
| Dikte [mm] | 1 |
| Materiaal | Koper |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 66 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
