Zoekresultaten "8 034"
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koper, C-vorm
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 21 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
| Doorsnedevorm | C-vorm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met schroeven
| Lengte [mm] | 129 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 71, 64,5 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Dikte 1 [mm] | 17,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 141 |
| Lengte [mm] | 1343 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Aantal looprollen | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met schroeven
| Lengte [mm] | 129 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 65, 71 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12 x 1,25, Set
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,95 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Double Iridium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met schroeven
| Lengte [mm] | 129 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 65, 71 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ovaal
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hogedrukpomp (lagedrukzijde), met montage-/bevestigingsmateriaal
| Inbouwplaats | Hogedrukpomp (lagedrukzijde) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
AVX13X925, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 85 |
| Lengte [mm] | 925 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Type | AVX13X925 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 254 |
| Breedte [mm] | 212 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 627 |
| Slag [mm] | 180 |
| Uitwerpkracht [N] | 660 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
Filter insert
| Lengte [mm] | 254 |
| Breedte [mm] | 212 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Filter type | Filter insert |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 940 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 925 |
| Breedte [mm] | 13 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SAE gecontroleerd, zwart, R4, IP5K4K
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Kleur | Zwart |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Voldoet aan ECE norm | R4 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4K |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lengte [mm] | 83 |
| Breedte [mm] | 39 |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting, Inbouw, Geschroefd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | C5W |
| Lichtfunctie | Met kentekenplaatverlichting |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Double Platinum |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 1030 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 355 |
| Breedte [mm] | 131 |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Filter type | Filter insert |
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| DIN / ISO | 7867 |
| Lengte [mm] | 1605 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder gloeilampen, SAE gecontroleerd, R6
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Aantal | 1 |
| Voldoet aan ECE norm | R6 |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Type stekker | Male |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Breedte [mm] | 78 |
| Lengte [mm] | 140 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Lamptype | P21W |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant |
| Kleur | Geel (amber) |
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| DIN / ISO | 7867 |
| Lengte [mm] | 1605 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 335 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 71 |
| Buitendiameter [mm] | 150 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 915 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met contourlicht, Halogeen, rood, wit
| Hoogte [mm] | 68 |
| Breedte [mm] | 37 |
| Lengte [mm] | 42 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met contourlicht |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Kleur | Rood, wit |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, rechts, Bovenaan, Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder gloeilampen, Met lamphouder, ADR/GGVS getest, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Registratietype | ADR/GGVS getest, ECE-getest |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Lichtschijfkleur | Transparent, rood, wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met contourlicht |
| Lamptype | T4W |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, rechts, Bovenaan, Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
