Zoekresultaten "8 031"
Zonder ingebouwde luchttemperatuursensor
| Meetbereik tot [kPa] | 200,0 |
| Meetbereik van [kPa] | 20,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde luchttemperatuursensor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 16 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80,5 |
| Hoogte [mm] | 126 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Schroefdraad uitgang | M 16 x 1,5 |
Geschroefd, M10x1, NTC, Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Weerstand [Ohm] | 257, 2200 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Temperatuur van [°C] | 25 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
Kunststof, Electrisch, zwart
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lengte [mm] | 51 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Electrisch, zwart
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lengte [mm] | 51 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Staal
| Gewicht [kg] | 1,663 |
| Breedte [mm] | 35 |
| Materiaal | Staal |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met pakkingen
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal aansluitingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G67WZ, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, Simplex
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Distributiekettingdimensie | G67WZ |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 50 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), Xenon, P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 4 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Garantie | Plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 4 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1625 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 900 |
| Breedte [mm] | 11,9 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rond, Gestekt, Met bevestigingsring, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Schachtvorm | Rond |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met bevestigingsring |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bosch
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Spanning (Volt) | 12 |
Bosch
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkspanning (V) | 28,3 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
H1, Halogeen, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
