Zoekresultaten "500 503 001"
037906265S, OE EQUIVALENT, Zr case gnd
| Voor OE nummer | 037906265S |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT, Zr case gnd |
| Geleidingswaarde | 636 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | 21223 |
| Conusafmeting [mm] | 14,7 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Gegoten staal, voor voertuigen met trommelrem aan de achteras
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Reminstallatie | Voor voertuigen met trommelrem aan de achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontluchtingsklep |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Zuigerdiameter [mm] | 20,7 |
503 460, Aanvoerzijde, Distributieketting
| Artikelnummer paar | 503 460 |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Aantal tanden | 38 |
| Motorsturing | Distributieketting |
Met pakkingen, Watergekoeld, Aluminium
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
12 14 149, 1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Voor OE nummer | 12 14 149 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
Voor voertuigen met ABS, Met kabel, Vooras rechts, Vooras links
| Lengte [mm] | 795 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
Links, 500 642, M 18 x 1,5, M 12 x 1,5
| Inbouwplaats | Links |
| Artikelnummer paar | 500 642 |
| Binnendraad [mm] | M 18 x 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M 12 x 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
Driedelig, met synthetisch vet, Met druklager
| Meerdelig | Driedelig |
| Buitendiameter [mm] | 312 |
| Aantal tanden | 10 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Let op de serviceinformatie |
Zonder kabel, rechthoekig
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Schroefaansluiting, Aluminium
| Stroomsterkte tot [A] | 12 |
| Spanning tot [V] | 24 |
| Spanning van [V] | 12 |
| Inbouwdiameter [mm] | 18,5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| DIN / ISO | 4165 |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal contacten | 1 |
Mechanisch, Met pakking, BSG 15-500-001
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Componentennummer | BSG 15-500-001 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
Zonder deksel, Zonder riemschijf, Met pakkingen
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
Inductie sensor, Zonder kabel, Geknikt
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
Mechanisch, Met afdichtring, Zonder behuizing, Met pakkingen
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
M14, 20,8, Met weerstand, 1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
Vooras, M18x1,5, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 226,5 |
N-Version
| Versie | N-Version |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 24 |
Actieve sensor
| Gewicht [kg] | 0,051 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Lengte [mm] | 575 |
| Sensortype | Actieve sensor |
Vooras rechts, Vooras links, M14x1.5, M18x1.5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M18x1.5 |
Vooras links, DSS3686, M12x1.5, M18x1.5
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | DSS3686 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M18x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 14,6 |
