×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "500 428 001"
82 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 500 428 001×
Bougie Valeo 246861
246861
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
€ 4,05
€ 4,05
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W14EP-U
IW16, Removable SAE, M14x1.25, 20.6 mm
W14EP-U
| Alternatief artikel | IW16 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 3,19
€ 2,88
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W22FP-U
IWF22, Removable SAE, M14x1.25, 20.6 mm
W22FP-U
| Alternatief artikel | IWF22 |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 3,93
€ 2,71
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W22FP-U10
IWF22, Removable SAE, M14x1.25, 20.6 mm
W22FP-U10
| Alternatief artikel | IWF22 |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 3,80
€ 3,42
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm Febi Bilstein 46326
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Vooras links, Staal
46326
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
€ 874,71
€ 341,14
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang NK 5111524
Koppelstang
5111524
| Nettogewicht [kg] | 0,65 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 358 |
| Artikelnummer paar | 5111523 |
€ 45,53
€ 14,57
Tijdelijk uitverkocht
Ophangrubber automaatbak Corteco 21652157
24 70 1 138 428
21652157
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Voor OE nummer | 24 70 1 138 428 |
€ 44,73
€ 18,79
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Corteco 49398751
Vooras rechts, Koppelstang
49398751
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Artikelnummer paar | 49398763 |
€ 61,53
€ 24,61
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Corteco 49399971
Achteras links, Achteras rechts, Koppelstang
49399971
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
€ 81,70
€ 34,32
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Sasic 9005029
Achteras, Koppelstang
9005029
| Inbouwplaats | Achteras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 33556764428 |
€ 26,62
€ 16,50
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Monroe L11615
Koppelstang, M10X1.25, L11616
L11615
| Verpakkingshoogte [cm] | 4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 43,5 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1.25 |
| Artikelnummer paar | L11616 |
| Gewicht [kg] | 0,700 |
€ 41,38
€ 26,08
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Monroe L11623
Koppelstang, 10x1,5, M10X1.25
L11623
| Verpakkingshoogte [cm] | 4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 31 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 160 |
| Schroefdraadmaat | 10x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1.25 |
| Gewicht [kg] | 0,400 |
€ 32,06
€ 22,45
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1622
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
1622
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 37,32
€ 17,53
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Original Imperium 35373
Vooras rechts, Koppelstang, Staal
35373
| Gewicht [g] | 595 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Materiaal | Staal |
€ 69,84
€ 13,27
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Original Imperium 35495
Achteras rechts, Achteras links, Koppelstang
35495
| Gewicht [g] | 220 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 161 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
€ 58,61
€ 13,48
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Autlog FT1762
Vooras rechts, Koppelstang
FT1762
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
€ 37,09
€ 12,98
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z123
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z123
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 KDU |
€ 9,81
€ 7,07
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z193
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z193
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 5,93
€ 4,27
Tijdelijk uitverkocht
