Zoekresultaten "500 017 001"
Voor, Rubbermetaallager, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Voor |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Binnendiameter [mm] | 12,3 |
| Buitendiameter [mm] | 58,3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BENDIX, E1 90R 01024/169, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 131 |
| Dikte [mm] | 18,6 |
| Hoogte [mm] | 57,5 |
| Voor fabrikant | BENDIX |
| Controleteken | E1 90R 01024/169 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Met frame, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met frame |
| Netdiepte [mm] | 43 |
| Netlengte [mm] | 900 |
| Netbreedte [mm] | 740 |
| Materiaal | Aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Zonder frame, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder frame |
| Netdiepte [mm] | 56 |
| Netlengte [mm] | 900 |
| Netbreedte [mm] | 716 |
| Materiaal | Aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Met frame, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met frame |
| Netdiepte [mm] | 48 |
| Netlengte [mm] | 900 |
| Netbreedte [mm] | 723 |
| Materiaal | Aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 95 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, Zonder pakking
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Netdiepte [mm] | 48 |
| Netlengte [mm] | 900 |
| Netbreedte [mm] | 699 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 64 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 64 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, Zonder pakking
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met frame, Met afsluitdeksel |
| Netdiepte [mm] | 48 |
| Netlengte [mm] | 900 |
| Netbreedte [mm] | 699 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 64 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 64 |
Met pakking, Kunststof
| Hoogte 1 [mm] | 33,0 |
| Openingstemperatuur | 95 |
| Diameter 2 [mm] | 39 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bougieschacht bobine, Zonder bougiestekker, Klikaansluiting
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine, Zonder bougiestekker |
| Monteerwijze | Klikaansluiting |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Incl. bougiestekker, Bougieschacht bobine, Aansluituitvoering SAE
| Connector Lengte [mm] | 118 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Incl. bougiestekker, Bougieschacht bobine, Aansluituitvoering SAE |
| Afmetingen in acht nemen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,292 |
| Breedte [mm] | 131 |
| Dikte [mm] | 19 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 4 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Bendix |
| WVA-nummer | 23301, 23300 |
| Aantal klemmen | 2 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
| OE adviseert om de complete set te vervangen | |
| Breedte [mm] | 25,5 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Aanvullende informatie | DriveAlign™ |
| OE adviseert om de complete set te vervangen | |
| Breedte [mm] | 25,5 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Aanvullende informatie | DriveAlign™ |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Driehoeksdraagarm
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Gewicht [kg] | 0,300 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Bendix
| Gewicht [kg] | 1,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Breedte [mm] | 131 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 57,4 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Bendix |
| WVA-nummer | 23300 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Vooras bovenaan, Hydrolager, Rubber/Metaal
| Lengte [mm] | 68, 60 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras bovenaan |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13407 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13519 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Lengte [mm] | 131 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 58 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Dikte 1 [mm] | 19 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Lengte [mm] | 131 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 58 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Dikte 1 [mm] | 19 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R10W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Breedte [mm] | 26 |
| Materiaal | Kunststof |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Incl. rol stekker, Male/female, Geschroefd
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Incl. rol stekker |
| Type stekker | Male/female |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal aansluitingen | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TitanX Exclusive OE, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Kwaliteit | TitanX Exclusive OE |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met frame |
| Netdiepte [mm] | 52 |
| Netlengte [mm] | 900 |
| Netbreedte [mm] | 728 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
