Zoekresultaten "4991"
Achteras rechts, Vast remzadel (2 zuigers), grijs, Gietijzer
| Gewicht [kg] | 6,05 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Vast remzadel (2 zuigers) |
| Remzadelkleur | Grijs |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Remsysteem | BREMBO |
| Artikelnummer paar | 9291368 |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 88 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 160 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AIRCO COMPRESSOR 99+ 1.6 / 1.8 / 2.0
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Gedeeltelijk bevuld |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren, Brembo, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 132 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Brembo |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 365 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24274, 24273, 23092 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Vooras bovenaan, Circlip, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, MM14x1,5R
| Inbouwplaats | Vooras bovenaan |
| Diameter [mm] | 46,4 |
| Conusafmeting [mm] | 15,8 |
| Enkel in combinatie met | Circlip |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14x1,5R |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | R10068 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links, met borgmoer
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 160 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, Rond
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 95 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 86 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,2 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SCROLL-90V |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, Rond
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 95 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 86 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,2 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 56 |
| Compressor ID | VS16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, Rond
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 95 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 86 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,2 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SC90V |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, Rond
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 95 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 86 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,2 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 56 |
| Compressor ID | SCROLL-90V |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, Rond
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 95 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 86 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,2 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SC90V |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, Rond
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 108 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 86 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,2 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 56 |
| Compressor ID | SC90V |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, Rond
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 95 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 86 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,2 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 56 |
| Compressor ID | SCROLL-90V |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Met rechtse schroefdraad, 16x1,5
| Nettogewicht [kg] | 0,52 |
| Lengte [mm] | 160 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 1 | 16x1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5
| Nettogewicht [kg] | 0,61 |
| Lengte [mm] | 204 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Buitendiameter [mm] | 12 |
| Lengte [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Met afdichtring, zwart
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10,9 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 125 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Centreringdiameter [mm] | 26 |
| Inbouwdiameter [mm] | 298 |
| Binnendiameter [mm] | 149 |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 23 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met buitendraad, M10x1
| Lengte [mm] | 360 |
| Draadtype | Met buitendraad |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
Vooras rechts, Vooras links
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kabellengte [mm] | 594 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links, met borgmoer
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 160 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, M16 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 181,3 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, met borgmoer, 10 93 7864
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Artikelnummer paar | 10 93 7864 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, M14 x 1,5, Vooras rechts
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5, M14 x 1,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Artikelnummer paar | 10 93 9503 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1, zwart, NTC
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, M16x1.5
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Lengte [mm] | 159 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1.5 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geluidsensor, Vooras
| Kabellengte [mm] | 645 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Voor, Achteras links, Rubber/Metaal
| Dikte [mm] | 53 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Voor, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 51939961 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, ZF AS Tronic, 5 0039 2828, met synthetisch vet
| Meerdelig | Driedelig |
| Buitendiameter [mm] | 402 |
| Type versnellingsbak | ZF AS Tronic |
| Voor OE nummer | 5 0039 2828 |
| Aantal tanden | 10 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, 5 0033 5056, met synthetisch vet, Met druklager
| Meerdelig | Driedelig |
| Buitendiameter [mm] | 402 |
| Voor OE nummer | 5 0033 5056 |
| Aantal tanden | 10 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remvloeistof
| Vulmedium | Remvloeistof |
| Let op de serviceinformatie | |
| Gatdiameter [mm] | 19 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
