Zoekresultaten "496"
KOPLAMP LINKS -8/89
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4/H3 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 3024962 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts achter, Links achter
| Inbouwplaats | Rechts achter, Links achter |
| Lengte [mm] | 1580 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Links, Voor
| Artikelnummer paar | 49668 |
| Lengte [mm] | 306 |
| Breedte [mm] | 193 |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Filter type | Filter insert |
| Inbouwplaats | Links, Voor |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, rechts, Voor
| Artikelnummer paar | 49667 |
| Lengte [mm] | 306 |
| Breedte [mm] | 193 |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Filter type | Filter insert |
| Inbouwplaats | Rechts, Voor |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aanvoerzijde
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Artikelnummer paar | 175444 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Met schroeven, Met pakking, Kunststof, Metaal
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 9 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Metaal |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
-, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 47 |
| Gewicht [g] | 44 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 256 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Thermisch, excl. Ventilator, voor voertuigen m. ventilator (vloeist. wrijvingskoppeling), M6
| Werkwijze | Thermisch |
| Verwarming / Koeling | Excl. Ventilator, voor voertuigen m. ventilator (vloeist. wrijvingskoppeling) |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Gatdiameter [mm] | 7 |
| Schroefdraadmaat | M6 |
| Buitendiameter [mm] | 138 |
| Aantal draadboringen | 4 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Steekmaat naaf [mm] | 122 |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 281 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Rubber
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 9 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 39 |
| Lengte [mm] | 168 |
| Materiaal | Rubber |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 13/16-16 UN, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 93 |
| Schroefdraadmaat | 13/16-16 UN |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 460 |
| Breedte [mm] | 108 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met automatische bijstelling, Met druklager
| Diameter [mm] | 260 |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK SAC |
FPM (Fluor-Kautschuk), Inlaatspruitstuk
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Inbouwplaats | Inlaatspruitstuk |
Ontluchtingsslang krukaskamer, Ontluchtingsslang, Kunststof, Polyamid 6
| Koelleiding | Ontluchtingsslang krukaskamer |
| Uitvoering slang | Ontluchtingsslang |
| Materiaal | Kunststof, Polyamid 6 |
| Inbouwplaats | Van cilinderkopdeksel naar inlaatpijp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met houder |
| Aantal in/uitgangen | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 204 |
| Breedte [mm] | 155 |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Modeljaar vanaf | 1998 |
| Artikelnummer paar | 772-1503R-UE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoort, 10 kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
Rechts achter, Links achter
| Inbouwplaats | Rechts achter, Links achter |
| Lengte [mm] | 1645 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 87,8 |
| Hoogte [mm] | 105,8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 90 |
| Binnendiameter1 [mm] | 24,5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal leidingen | 15 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 312 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Rubber
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 9 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 39 |
| Lengte [mm] | 168 |
| Materiaal | Rubber |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 650 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zekerheidsring, met asmoer, Haakse kogellager
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| Breedte [mm] | 36 |
| Binnendiameter [mm] | 42 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met asmoer |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, Links achter
| Inbouwplaats | Rechts achter, Links achter |
| Lengte [mm] | 217 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M18 x 1,5, M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5, M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurhoes, Met moer, met klemmen |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
