×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "115 679 002"
Zoek: 115 679 002×
Bougie Topran 500 629
2-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
500 629
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Bougie | 2-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 9,83
€ 3,53
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 501 331
4-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
501 331
| Bougie | 4-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 65,85
€ 17,77
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 721 022
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
721 022
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 52,24
€ 20,90
Tijdelijk uitverkocht
Remzadel/remklauw DRI 4195300
Ø 6,0 mm, Achter de as, Achteras links, Remzadel (1 zuigers)
4195300
| Nettogewicht [kg] | 1,31 |
| Kabel-ID | Ø 6,0 mm |
| Inbouwplaats | Achter de as, Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem |
| Voor fabrikant | LUCAS |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor remschijfdikte [mm] | 9 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 232 |
| Artikelnummer paar | 4295300 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 158,15
€ 158,15
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 110 327
2-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
110 327
| Bougie | 2-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 9,83
€ 3,34
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z14
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z14
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 F-7 LDUR4 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 9,44
€ 6,80
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z15
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z15
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU |
€ 5,72
€ 4,13
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z52
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z52
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 F-6 DTU |
€ 11,24
€ 8,09
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z98
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z98
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 LDU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 7,56
€ 5,44
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
