Zoekresultaten "1138"
Vooras links, Remzadel (1 zuigers), BENDIX, CZH1056
| Diameter [mm] | 54 |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | BENDIX |
| Artikelnummer paar | CZH1056 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), BENDIX, CZH1055
| Diameter [mm] | 54 |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | BENDIX |
| Artikelnummer paar | CZH1055 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Remzadel (1 zuigers), ATE, CZH1271
| Diameter [mm] | 57 |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 300 |
| Artikelnummer paar | CZH1271 |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), ATE, CZH1270
| Diameter [mm] | 57 |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 300 |
| Artikelnummer paar | CZH1270 |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, CuSn (koper-tin), Kofferruimte, Achterklep (5e deur)
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabel dwarsdoorsnede tot [mm²] | 1,5 |
| Kabel dwarsdoorsnede van [mm²] | 0,5 |
| Geleidingswaarde | 9 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Inbouwplaats | Kofferruimte, Achterklep (5e deur) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurhuisrubber |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met wis/was leiding |
| Aantal leidingen | 9 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12x1,5, MEK100070, 37870 PJ7 003, 19 mm
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | MEK100070, 37870 PJ7 003 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, voor voertuigen met achterportier, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, voor voertuigen met achterportier, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, ECE-getest, voor voertuigen met achterportier, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
P21W, Zonder lamphouder, ECE-getest, rechts
| Lamptype | P21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts |
Links, P21W, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, H4, chroom, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Kleur | Chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor, Met lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor, Met lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10X1, Doos, Zwevend remzadel
| Verpakkingshoogte [cm] | 12 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X1 |
| Bundeltype | Doos |
| Aansluitdraad | M10X1 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Gewicht [kg] | 2,6 |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Staal |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | BENDIX |
| Voor remschijfdikte [mm] | 20 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 54 |
| Artikelnummer paar | FCL691348 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 54 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 90 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10X1, Doos, Zwevend remzadel
| Verpakkingshoogte [cm] | 12 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X1 |
| Bundeltype | Doos |
| Aansluitdraad | M10X1 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Gewicht [kg] | 3,45 |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdikte [mm] | 24 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 60 |
| Artikelnummer paar | FCL692718 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 60 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 92 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M10X1, Doos, Zwevend remzadel
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 31,3 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X1 |
| Bundeltype | Doos |
| Aansluitdraad | M10X1 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Gewicht [kg] | 4,9 |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdikte [mm] | 26 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 57 |
| Artikelnummer paar | FCL694423 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 57 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 121 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
AEM (ethyleen-acrylaat-rubber), zwart
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 415 |
| Materiaal | AEM (ethyleen-acrylaat-rubber) |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter1 [mm] | 48 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 48 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AEM (ethyleen-acrylaat-rubber), zwart
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 580 |
| Materiaal | AEM (ethyleen-acrylaat-rubber) |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter1 [mm] | 47 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 37 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AEM (ethyleen-acrylaat-rubber), zwart
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 90 |
| Materiaal | AEM (ethyleen-acrylaat-rubber) |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter1 [mm] | 43,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 38 |
ACM (Polyacryl-Rubber), zwart
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 150 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 45 |
AEM (ethyleen-acrylaat-rubber), zwart
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 620 |
| Materiaal | AEM (ethyleen-acrylaat-rubber) |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter1 [mm] | 53 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 45 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Silicoon, zwart
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 330 |
| Materiaal | Silicoon |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter1 [mm] | 62,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 52,5 |
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 1148 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1138 |
| Breedte [mm] | 10 |
Zwart, Polychloropren (Neopren), PA (polyamide)
| Brochure raadplegen | |
| Buiten lengte [mm] | 1153 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | PA (polyamide) |
| Lengte [mm] | 1138 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Aanvullende informatie | FleetRunner™ |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 74 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
