×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "113 415 001"
Zoek: 113 415 001×
Veerpootlager & rubber Original Imperium 37298
Achteras, Rond
37298
| Gewicht [g] | 350 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Vorm | Rond |
| Aantal per as | 2 |
€ 52,13
€ 17,21
Tijdelijk uitverkocht
Starter DRI 330025112
Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
330025112
| Nettogewicht [kg] | 3,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 175,91
€ 175,91
Tijdelijk uitverkocht
Starter AS-PL S3058PR
Draairichting met de klok mee, PREMIUM LINE
S3058PR
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
€ 341,78
€ 119,62
Tijdelijk uitverkocht
Spoorstangeind / Stuurkogel FAG 840 0830 10
M14x1,5 A, 840 0831 10
840 0830 10
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 A |
| Conusafmeting [mm] | 12,7 |
| Artikelnummer paar | 840 0831 10 |
€ 18,60
€ 15,06
Tijdelijk uitverkocht
Spoorstangeind / Stuurkogel FAG 840 0831 10
M14x1,5-LH A, 840 0830 10
840 0831 10
| Schroefdraadmaat | M14x1,5-LH A |
| Conusafmeting [mm] | 12,7 |
| Artikelnummer paar | 840 0830 10 |
€ 18,60
€ 15,25
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Tedgum 00728457
Achteras, Zonder lager
00728457
| Gewicht [kg] | 0,359 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
€ 47,26
€ 13,71
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Febi Bilstein 193051
Met vrijlooppully
193051
| Laadstroom [A] | 125 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Stroomsterkte [A] | 125 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 328,43
€ 203,63
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00023
Pin "30" M8 B+;Pin ", Draairichting met de klok mee
WST00023
| Nettogewicht [kg] | 3,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "30" M8 B+ |
| Pin " | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 196,50
€ 196,50
Tijdelijk uitverkocht
€ 85,79
€ 31,74
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Denso DSN3043
Draairichting met de klok mee, DENSO
DSN3043
| Brutogewicht [g] | 4230 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
€ 179,29
€ 112,95
Tijdelijk uitverkocht
