Zoekresultaten "1116"
Met asdichtring krukas, Zonder oliekuipafdichting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met asdichtring krukas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder oliekuipafdichting |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
17 mm, M10x1,5x100, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x100 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met asdichtring-krukas, Met klepseals, met pakking cilinderkopdeksel, Zonder cilinderkoppakking
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met asdichtring-krukas, Met klepseals, met pakking cilinderkopdeksel, Zonder cilinderkoppakking |
| Bevat meer artikelen als de OE-set (Art.-Nr.) | 77 01 473 371 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3666402 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buiten, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3666401 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met TÜV®-keuring, Met fuseekogel, Voor
| Registratietype | Met TÜV®-keuring |
| Artikelnummer paar | 3673042 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Inbouwplaats | Voor, Rechts voor, Onder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met TÜV®-keuring, Met fuseekogel, Voor
| Registratietype | Met TÜV®-keuring |
| Artikelnummer paar | 3673041 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Inbouwplaats | Voor, Links voor, Onder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 27 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
Zonder koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met versnellingspook, Met koppelingsplaat
| Gewicht [kg] | 4,91 |
| Voorspankracht [N] | 4400 |
| Aantal tanden | 17 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met versnellingspook |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 220 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
19,9 x 17,06, Zonder koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met versnellingspook
| Gewicht [kg] | 4,47 |
| Voorspankracht [N] | 3900 |
| Aantal tanden | 17 |
| Spiebaan | 19,9 x 17,06 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met versnellingspook |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 220 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21,91 x 20, Zonder druklager
| Gewicht [kg] | 5,325 |
| Aantal tanden | 17 |
| Spiebaan | 21,91 x 20 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
| Nieuw onderdeel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met versnellingspook, Zonder druklager, Met koppelingsplaat
| Gewicht [kg] | 6,105 |
| Voorspankracht [N] | 4300 |
| Aantal tanden | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met versnellingspook |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager, Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 235 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Korte uitvoering | |
| Lengte [mm] | 1722 |
| MAPP code beschikbaar |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, SD7V16, SANDEN
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aansluitdiameter (drukzijde) [mm] | 14,4 |
| Aansluitdiameter (zuigzijde) [mm] | 20,7 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 140 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | SD7V16 |
| Fabrikant | SANDEN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Achterste deel
| Buitendiameter [mm] | 8 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lengte [mm] | 1735, 1530 |
| Sectie | Achterste deel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts, M10x1 | internal, M10x1
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Lengte [mm] | 445 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 | internal |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C3, FIAT 9.55535-S3, CHRYSLER MS 11106, VW 504 00 507 00
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | FIAT 9.55535-S3, CHRYSLER MS 11106 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00 507 00, PORSCHE C30, MB 229.52, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Spuitbus
| Bruto gewicht [kg] | 0,392 |
| Inhoud [liter] | 0,4 |
| Bundeltype | Spuitbus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C3, FIAT 9.55535-S3, CHRYSLER MS 11106, VW 504 00 507 00
| Bruto gewicht [kg] | 4,6 |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | FIAT 9.55535-S3, CHRYSLER MS 11106 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00 507 00, PORSCHE C30, MB 229.52, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,6 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,3 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN10WYPB5 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M12x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,286 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,89 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Technisch informatienummer | RER10WMPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder, rood
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
