Zoekresultaten "110 657"
Vooras rechts, Oliedruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Artikelnummer paar | 633070 |
| Aanvullende informatie | Premium |
VQ20, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | VQ20 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 9139643 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
3-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Bougie | 3-massa elektrode |
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Pen onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Diameter [mm] | 70 |
| Versterkte uitvoering | |
| Let op technische data | |
| Lengte 1 [mm] | 833 |
| Lengte 2 [mm] | 470 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Pen onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Diameter [mm] | 55 |
| Let op technische data | |
| Lengte 1 [mm] | 752 |
| Lengte 2 [mm] | 424 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 16 |
| Lengte [mm] | 583 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Binnenvertanding diff.zijde, (aansl. verbindingsas) | 26 |
| Diameter 1 [mm] | 87 |
| Diameter 2 [mm] | 84 |
Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 585 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 583 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 87 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 54,45 |
Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 580 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 54,45 |
58 60 757, Bovenaan, Intercooler, inlaatluchtkoeler
| Lengte [mm] | 520 |
| Voor OE nummer | 58 60 757 |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Intercooler, inlaatluchtkoeler |
| Buitendiameter 1 [mm] | 60 |
| Buitendraad 2 [mm] | 55 |
Met pakking
| Openingstemperatuur | 87 |
| Voor OE nummer | 1102000515 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Met pakking
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Gewicht [g] | 512 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 48 |
| Binnendiameter1 [mm] | 52 |
| Voor OE nummer | 5860757 |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 23 |
| Nieuw onderdeel | |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
Vooras links, voor voertuigen met ABS
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 580 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 16,94 |
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 F-6 DTU |
Voor ABS, Vooras links
| Rem / voertuigdyn. artikelsamenhang | Voor ABS |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 585,0 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 61,38 |
Voor ABS, Vooras links
| Rem / voertuigdyn. artikelsamenhang | Voor ABS |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 585,0 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 61,38 |
Voor ABS, Vooras links
| Rem / voertuigdyn. artikelsamenhang | Voor ABS |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 580,0 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 61,38 |
Voor ABS, Vooras links
| Rem / voertuigdyn. artikelsamenhang | Voor ABS |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 61,38 |
Voor ABS, Vooras links
| Rem / voertuigdyn. artikelsamenhang | Voor ABS |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 61,38 |
Voor ABS, Vooras links
| Rem / voertuigdyn. artikelsamenhang | Voor ABS |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 61,38 |
M10x1.5
| Schroefdraadmaat | M10x1.5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 26 |
| Diameter o-ring [mm] | 56,2 |
| Buitendiameter [mm] | 90,9 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,91 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0034 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Draairichting met de klok mee, PL15, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 162,00 |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL15 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 69,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Aanvoerzijde, Klepsteeleind gehard, Chroom Siliciumstaal
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Klepsteeleind gehard |
| Lengte [mm] | 111 |
| Materiaal | Chroom Siliciumstaal |
| Klepschijfdiameter [mm] | 35,40 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 7 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
