×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "110 578 001"
74 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 110 578 001×
Lambda-sonde FAE 77100
Onverwarmd, Universal 77001
77100
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 530 |
| Aantal contacten | 1 |
| Technisch informatienummer | Universal 77001 |
€ 109,34
€ 49,20
Tijdelijk uitverkocht
Starter Herth+Buss Elparts 42017110
M10, Draairichting met de klok mee, Zonder toplager, re 30
42017110
| Totale lengte [mm] | 228 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Positie / graad | Re 30 |
€ 401,60
€ 124,50
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CCH9804
Pt GE, SAE, M14x1.25, 21 mm
CCH9804
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN8WYPB3 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
€ 25,53
€ 23,49
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CET8SB
Ti Poly-V, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CET8SB
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET8 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
€ 52,02
€ 33,29
Tijdelijk uitverkocht
Starter Magneti Marelli 944280171100
Re 30, 30 (M8)
944280171100
| Aantal boringen | 3 |
| Positie / graad | Re 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30 (M8) |
€ 215,38
€ 215,38
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Febi Bilstein 13508
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
13508
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13507 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
€ 6,90
€ 3,17
Tijdelijk uitverkocht
Starter Magneti Marelli 063521074420
Draairichting met de klok mee
063521074420
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 316,41
€ 237,32
Tijdelijk uitverkocht
Starter DRI 328068092
"50" M6, "30"M8 B+
328068092
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 12, 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0093 |
| Klem | "50" M6, "30"M8 B+ |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 178,50
€ 178,50
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00041
"30"M8 B+;"50" M6
WST00041
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9, 12 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0093 |
| Klem | "30"M8 B+ |
| "50" M6 | |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 159,87
€ 159,87
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Engitech ENT600006
Regelsonde
ENT600006
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal leidingen | 1 |
€ 73,25
€ 31,50
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
