×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "110 531 001"
90 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 110 531 001×
Relais Bosch 0 332 209 138
Zwart/grijs, Zonder houder, Wisselaar, Kunststofbehuizing
0 332 209 138
| Behuizingskleur | Zwart/grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
€ 12,52
€ 13,39
Tijdelijk uitverkocht
Relais ventilator Bosch 0 332 209 150
Werkkontakt, Wisselaar
0 332 209 150
| Hoogte [mm] | 53,5 |
| Breedte [mm] | 28,5 |
| Lengte [mm] | 28,5 |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
€ 4,74
€ 4,22
Tijdelijk uitverkocht
Relais Bosch 0 332 209 159
Zonder houder, zwart/grijs, IP34, Kunststofbehuizing
0 332 209 159
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Beveiligingstype [IP code] | IP34 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 13,07
€ 13,07
Tijdelijk uitverkocht
Relais Bosch 0 332 209 167
Zonder houder, zwart/grijs, Kunststofbehuizing, Wisselaar
0 332 209 167
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Behuizingskleur | Zwart/grijs |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
€ 17,99
€ 17,99
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Knecht KX 43
Filter insert
KX 43
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Nettogewicht [g] | 146 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,50 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 70,0 |
| Hoogte [mm] | 115,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
€ 16,08
€ 9,33
Tijdelijk uitverkocht
Relais Bosch 0 986 AH0 250
Met houder, Werkkontakt, Sluiter
0 986 AH0 250
| Hoogte [mm] | 53,6 |
| Breedte [mm] | 28,1 |
| Lengte [mm] | 28,1 |
| Weerstand [Ohm] | 90 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
€ 3,65
€ 3,65
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W16EKR-S11
W16TT, Solid SAE, M14x1.25
W16EKR-S11
| Alternatief artikel | W16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 9807955173 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 4,84
€ 4,36
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W16EXR-U13
W16TT, Solid SAE, M14x1.25
W16EXR-U13
| Alternatief artikel | W16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 4686083 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,3 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 4,67
€ 4,20
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom Dt Spare Parts 4.66518
2 jaar garantie, 20/30 A
4.66518
| Nettogewicht [g] | 33 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Type | 20/30 A |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 15,52
€ 6,21
Tijdelijk uitverkocht
€ 58,39
€ 22,19
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Original Imperium 35067
Achteras
35067
| Gewicht [g] | 445 |
| Diameter [mm] | 65 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Hoogte [mm] | 77,5 |
| Aantal per as | 2 |
€ 83,50
€ 30,89
Tijdelijk uitverkocht
€ 5,99
€ 5,40
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Corteco 80001574
Achteras rechts, Achteras links, Zonder lager
80001574
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
€ 89,42
€ 30,41
Tijdelijk uitverkocht
Compressor, pneumatisch systeem Vemo V30-52-0022
Klem 30, Klem 87, V30-71-0036
V30-52-0022
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Relaisfunctie | Klem 30, Klem 87 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V30-71-0036 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 697,44
€ 697,44
Tijdelijk uitverkocht
Relais achterruitverwarming Vemo V30-71-0036
Motorruimte, Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning
V30-71-0036
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning |
€ 6,87
€ 10,03
Tijdelijk uitverkocht
Relais Meat Doria 73233331
Werkkontakt, Met houder
73233331
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 60501035 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 5 |
€ 6,50
€ 5,92
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom Hitachi 2502201
Met houder
2502201
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Piekstroom [A] | 40 |
| Aantal contacten | 5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
€ 18,78
€ 12,02
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1326
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1326
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 65,30
€ 5,88
Tijdelijk uitverkocht
Starter Hc-Cargo 110531
Draairichting met de klok mee, Gekoppelde aandrijving
110531
| Rondsel-startpositie [mm] | 37,00 |
| Lengte [mm] | 405,00 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,6 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 56,0 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Gekoppelde aandrijving |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,75 |
€ 797,85
€ 367,01
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Purflux C416
Filter insert
C416
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 116 |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
€ 17,27
€ 15,54
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,22
€ 14,56
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Mahle Original KX 43
Filter insert
KX 43
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Nettogewicht [g] | 146 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,50 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 70,0 |
| Hoogte [mm] | 115,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
€ 16,58
€ 9,62
Tijdelijk uitverkocht
€ 6,23
€ 6,23
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso IK20
IK20TT, Crimped SAE, M14x1.25
IK20
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1086020 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
€ 23,38
€ 19,41
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom ERA 661098
661098
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Gewicht [kg] | 0,030 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 7,26
€ 7,26
Tijdelijk uitverkocht
