×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "110 350 001"
90 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 110 350 001×
Relais ventilator Bosch 0 332 209 150
Werkkontakt, Wisselaar
0 332 209 150
| Hoogte [mm] | 53,5 |
| Breedte [mm] | 28,5 |
| Lengte [mm] | 28,5 |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
€ 4,74
€ 4,22
Tijdelijk uitverkocht
Relais Bosch 0 332 209 159
Zonder houder, zwart/grijs, IP34, Kunststofbehuizing
0 332 209 159
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Beveiligingstype [IP code] | IP34 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 13,07
€ 13,07
Tijdelijk uitverkocht
Relais Bosch 0 332 209 167
Zonder houder, zwart/grijs, Kunststofbehuizing, Wisselaar
0 332 209 167
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Behuizingskleur | Zwart/grijs |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
€ 17,99
€ 17,99
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Hepu TM1173
Met behuizing, Met pakking
TM1173
| Openingstemperatuur | 87 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 242,90
€ 85,01
Tijdelijk uitverkocht
€ 51,05
€ 61,77
Tijdelijk uitverkocht
Compressor, pneumatisch systeem Vemo V30-52-0022
Klem 30, Klem 87, V30-71-0036
V30-52-0022
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Relaisfunctie | Klem 30, Klem 87 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V30-71-0036 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 697,44
€ 697,44
Tijdelijk uitverkocht
Relais achterruitverwarming Vemo V30-71-0036
Motorruimte, Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning
V30-71-0036
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning |
€ 6,87
€ 10,03
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0039
1-massa elektrode
V99-75-0039
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
€ 9,01
€ 9,01
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Metzger 0880413
0880413
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 189,76
€ 189,76
Tijdelijk uitverkocht
Relais Febi Bilstein 45399
45399
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Dikte [mm] | 24 |
| Lengte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 27 |
€ 18,66
€ 11,39
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso ITV16
-, LFG1-18-110, Crimped SAE, M14x1.25
ITV16
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 50 |
| Gewicht [g] | 47 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | LFG1-18-110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
€ 23,60
€ 20,76
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso PT16VR10
ITV16TT, 1E06-18-110, Solid SAE, M14x1.25
PT16VR10
| Alternatief artikel | ITV16TT |
| Brutogewicht [g] | 48 |
| Gewicht [g] | 45 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1E06-18-110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
€ 11,50
€ 8,40
Tijdelijk uitverkocht
Relais Meat Doria 73233331
Werkkontakt, Met houder
73233331
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 60501035 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 5 |
€ 6,50
€ 5,92
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom Mahle Original MR 94
Met weerstand, Ruitenwisser, Ventilator, verwarming-/airco, Claxon
MR 94
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,20 |
| Nettogewicht [g] | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Russtroom [mA] | 15 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 5 |
| Relaisfunctie | Ruitenwisser, Ventilator, verwarming-/airco, Claxon, Achterruitwisser, Raamopener, Verwarmd achterruit, Dimlicht |
€ 12,95
€ 4,66
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom ERA 661016
661016
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Gewicht [kg] | 0,034 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 6,53
€ 6,53
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom ERA 661098
661098
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Gewicht [kg] | 0,030 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 7,26
€ 7,26
Tijdelijk uitverkocht
€ 5,99
€ 5,40
Tijdelijk uitverkocht
€ 6,23
€ 6,23
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom Hitachi 2502201
Met houder
2502201
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Piekstroom [A] | 40 |
| Aantal contacten | 5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
€ 12,50
€ 12,00
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Meat Doria 10757E
MA5455219, blauw, OE EQUIVALENT
10757E
| Voor OE nummer | MA5455219 |
| Kleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 22,87
€ 22,87
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 300 845
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
300 845
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 20,41
€ 6,74
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom Dt Spare Parts 4.66518
2 jaar garantie, 20/30 A
4.66518
| Nettogewicht [g] | 33 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Type | 20/30 A |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 15,52
€ 6,21
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,22
€ 14,56
Tijdelijk uitverkocht
Relais Bosch 0 986 AH0 250
Met houder, Werkkontakt, Sluiter
0 986 AH0 250
| Hoogte [mm] | 53,6 |
| Breedte [mm] | 28,1 |
| Lengte [mm] | 28,1 |
| Weerstand [Ohm] | 90 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
€ 3,65
€ 3,65
Tijdelijk uitverkocht
Relais Bosch 0 986 AH0 622
Zwart, Wisselaar, Kunststofbehuizing, Met houder
0 986 AH0 622
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 5 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Relaisfunctie | Wisselstroomdynamo |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Weerstand [Ohm] | 79 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
€ 19,21
€ 11,14
Tijdelijk uitverkocht
