Zoekresultaten "110 134 001"
Driedelig, met synthetisch vet, Met koppelingsdruklager
| Meerdelig | Driedelig |
| Buitendiameter [mm] | 243 |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingsdruklager |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, met synthetisch vet, Met koppelingsdruklager
| Meerdelig | Driedelig |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingsdruklager |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, M16x1,5
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, 3000 950 551, 21,3x24,1-21N
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Alternatieve reparatieset | 3000 950 551 |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 21 |
| Spiebaan | 21,3x24,1-21N |
| Aantal bevestigingsboringen aan koppelingsdruklager | 3 |
| Aanvullende informatie | Kit plus CSC |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
| Binnendiameter1 [mm] | 45 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 45 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
3 jaar garantie, 3000 950 858, Met automatische bijstelling
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Alternatieve reparatieset | 3000 950 858 |
| Diameter [mm] | 250 |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende informatie | XTend Kit plus CSC |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering M4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
| Binnendiameter1 [mm] | 44 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 44 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 84,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 102 |
| Buitendraad 2 [mm] | 102 |
| Binnendiameter1 [mm] | 43 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 43 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Rubbermetaallager
| Oude uitvoering | |
| Inbouwplaats | Onder |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
Met vrijlooppully, Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Lengte 1 [mm] | 1823 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
| Lees de montagehandleiding | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Afstand van tot eerste groef [mm] | 17,5 |
Met vrijlooppully, Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Lengte 1 [mm] | 1750 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
| Lees de montagehandleiding | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Afstand van tot eerste groef [mm] | 17,5 |
Met vrijlooppully
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Lengte 1 [mm] | 1750 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Let op de serviceinformatie |
Met vrijlooppully, Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Lengte 1 [mm] | 1203 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
| Lees de montagehandleiding | |
| Let op de serviceinformatie |
21,4x24,2-21N, Zonder druklager
| Diameter [mm] | 242 |
| Aantal tanden | 21 |
| Spiebaan | 21,4x24,2-21N |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Alleen als set verkrijgbaar |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering M4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met versnellingspook, Zonder druklager, Met koppelingsplaat
| Gewicht [kg] | 7,04 |
| Voorspankracht [N] | 5500 |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met versnellingspook |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager, Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 242 |
24,20 x 21,42, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met versnellingspook, Zonder druklager
| Gewicht [kg] | 7,21 |
| Voorspankracht [N] | 5500 |
| Aantal tanden | 21 |
| Spiebaan | 24,20 x 21,42 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met versnellingspook |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager, Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 242 |
24,2 x 21,42, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met versnellingspook, Zonder druklager
| Gewicht [kg] | 7,2 |
| Voorspankracht [N] | 6650 |
| Aantal tanden | 21 |
| Spiebaan | 24,2 x 21,42 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met versnellingspook |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager, Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 242 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
| Binnendiameter1 [mm] | 45 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 45 |
Driedelig, Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, Zonder druklager
| Diameter [mm] | 240 |
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager, Met koppelingsplaat |
Driedelig, Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, Zonder druklager
| Diameter [mm] | 240 |
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager, Met koppelingsplaat |
Driedelig, Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, Zonder druklager
| Diameter [mm] | 240 |
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager, Met koppelingsplaat |
Tweedelig, Met koppelingdrukplaat, Zonder druklager, Met koppelingsplaat
| Diameter [mm] | 238 |
| Meerdelig | Tweedelig |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager, Met koppelingsplaat |
