Zoekresultaten "110 129 001"
O-vorm, Cilinderkop, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Vorm | O-vorm |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Vereist aantal stuks | 1 |
Rubbermetaallager, Links, 1K0 199 555N
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Links |
| Voor OE nummer | 1K0 199 555N |
M22x1,5
| Temperatuurbereik tot [°C] | 87 |
| Temperatuur van [°C] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
Draairichting met de klok mee, Zonder toplager, li 75
| Totale lengte [mm] | 202 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal tanden | 10, 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Positie / graad | Li 75 |
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 112 |
| Openingstemperatuur | 83 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
034911023X, Draairichting met de klok mee
| Voor OE nummer | 034911023X |
| Aantal tanden | 9 |
| Diameter [mm] | 46,5, 25,8 |
| Lengte [mm] | 58,5 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Met reductie versnellingsbak, Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Aantal boringen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aandrijving | Met reductie versnellingsbak |
| Aantal tanden | 9 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| 12V | |
| Starter 0.8kW | |
| 9 tands | |
| 2 beschikbare montagegaten | |
| Draadboringen | |
| Flensdiam.68mm | |
| Lengte 1 | 130mm |
| Lengte 2 | 18mm |
| Klem M8 | |
| Stekker type M6 | |
| Draairichting Met de klok mee | |
| Lengte 3 | 21mm |
| Nettogewicht 3.4Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
L 75, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 2,95 |
| Positie / graad | L 75 |
| Aantal gaten | 2 |
| Aantal tanden 2 | 10 |
| Aantal tanden 1 | 9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
L 75, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 2,858 |
| Positie / graad | L 75 |
| Aantal gaten | 2 |
| Aantal tanden 2 | 10 |
| Aantal tanden 1 | 9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 93 |
| Schakelpunt tot [°C] | 88 |
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 67 |
| Openingstemperatuur | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
R 40, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 5,92 |
| Positie / graad | R 40 |
| Aantal gaten | 2 |
| Aantal tanden 2 | 11 |
| Aantal tanden 1 | 9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
L/R 90, 15A, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 4,354 |
| Positie / graad | L/R 90 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,7 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 15A |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
R 40, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 6,51 |
| Positie / graad | R 40 |
| Aantal gaten | 2 |
| Aantal tanden 2 | 11 |
| Aantal tanden 1 | 9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Breedte [mm] | 76,8 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Breedte [mm] | 61,5 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Breedte [mm] | 76,5 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
M8;Pin "50" M6, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | M8 |
| Pin "50" M6 | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Plug, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 4,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 4,9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 8 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Valeo, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 2,86 |
| Hoogte [cm] | 13,59 |
| Breedte [cm] | 16,21 |
| Lengte [cm] | 27 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Voor fabrikant | Valeo |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 0 |
Met pakkingen
| Brutogewicht [g] | 118,48 |
| Gewicht [g] | 96,48 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 0609731 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
