Zoekresultaten "1098"
Versnellingsbak met dubbele koppeling, voor natte koppeling
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Koppelingsuitvoering | Voor natte koppeling |
| Aantal gaten voor montage | 10 |
| Aanvullende informatie | LuK DMF |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Voetbevestiging, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 10,5 |
| Bevestigingswijze | Voetbevestiging |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 48 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M6) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 158 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Gewicht [kg] | 0,561 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte [mm] | 19 |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Breedte 2 [mm] | 15,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 68 |
| Buitendraad 2 [mm] | 45,2 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing
| Openingstemperatuur | 92 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Achter, Glanzend, zwart
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achter |
| Kleur | Glanzend, zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Versie | Rennsport-Optik |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bladveer, 3+1, 99.650.110, 500/500
| Veervorm | Bladveer |
| Aantal veerlagen | 3+1 |
| Breedte [mm] | 50 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 99.650.110 |
| Lengte 1/2 [mm] | 500/500 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen zonder airco, voor voertuigen met airco
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Aantal ventilatorbladen | 48 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 140 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco, voor voertuigen met airco |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tandriem, Staal
| Hoogte [mm] | 45,6 |
| Aantal tanden 2 | 33 |
| Aantal tanden 1 | 48 |
| Motorsturing | Tandriem |
| Materiaal | Staal |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 120,8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Evt. stekkeraansluiting aanpassen, 0,28 - 0,40, Hydraulisch, M 10
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Controlebereik [bar] | 0,28 - 0,40 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Kleurmarkering | Grijs |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, voor voertuigen met stuur links, Draairichting tegen de klok in
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Met gat voor knipperlampen
| Inbouwplaats | Links voor |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
| Modeljaar vanaf | 1999 |
| Productiedatum tot | 11.2001 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Met gat voor knipperlampen
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
| Modeljaar vanaf | 1999 |
| Productiedatum tot | 11.2001 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, P21/5W, P21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 431-1935R-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Aantal portieren | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, P21/5W, P21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 431-1935L-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Aantal portieren | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, P21W, P21/5W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 431-1950R-LD-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, P21W, P21/5W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 431-1950L-LD-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, rechts, Bol-vormig, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 22,5 |
| Breedte [cm] | 4 |
| Lengte [cm] | 16,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Breedte [mm] | 147 |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, Bol-vormig, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 22,5 |
| Breedte [cm] | 4 |
| Lengte [cm] | 16,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Breedte [mm] | 210 |
| Hoogte [mm] | 147 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Onder plaat |
| Artikelnummer paar | 11-1097 |
| Veerpoot-buitendiameter [mm] | 51 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 15,50 |
| Binnendiameter [mm] | 27,10 |
| Buitendiameter [mm] | 28,90 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, C3, C2, FIAT 9.55535-S3
| Bruto gewicht [kg] | 4,57 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | FIAT 9.55535-S3, FIAT 9.55535-S1 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN17, PSA B71 2290, MB229.52 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Electrisch, Met grondlaag, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd, Complete spiegel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Electrisch
| Inbouwplaats | Links voor |
| Werkwijze | Electrisch |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Electrisch
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Werkwijze | Electrisch |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, zwart, Glanzend
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Zwart, Glanzend |
| Productiedatum vanaf | 04.2017 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 17,00 |
| Buitendiameter [mm] | 47,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 8,00 |
| Buitendiameter [mm] | 23,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
