×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "109 414 001"
119 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 109 414 001×
Bougie Valeo 246860
1-massa elektrode
246860
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
€ 3,62
€ 3,62
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Valeo 246862
1-massa elektrode
246862
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
€ 3,74
€ 3,74
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Valeo 246912
1-massa elektrode
246912
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
€ 5,12
€ 5,12
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Valeo 246914
1-massa elektrode
246914
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
€ 3,44
€ 2,78
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso IW16TT
IW16TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
IW16TT
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
€ 24,94
€ 21,95
Tijdelijk uitverkocht
Hoofdremcilinder Herth+Buss Elparts 70671928
Electrisch-pneumatisch
70671928
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Diameter 1 [mm] | 5 |
| Diameter 2 [mm] | 5 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 109,52
€ 41,61
Tijdelijk uitverkocht
€ 119,54
€ 50,20
Tijdelijk uitverkocht
€ 210,02
€ 107,11
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde FAE 77233
Verwarmd, Universal 77015
77233
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 650 |
| Technisch informatienummer | Universal 77015 |
€ 191,62
€ 74,73
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde FAE 77236
Universal 77015
77236
| Lengte [mm] | 1020 |
| Technisch informatienummer | Universal 77015 |
€ 114,34
€ 82,33
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde FAE 77363
Verwarmd, Universal 77015
77363
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1300 |
| Technisch informatienummer | Universal 77015 |
€ 132,50
€ 88,78
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde FAE 77414
Universal 77015
77414
| Lengte [mm] | 1040 |
| Technisch informatienummer | Universal 77015 |
€ 122,33
€ 88,08
Tijdelijk uitverkocht
€ 331,47
€ 89,49
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0011
1-massa elektrode
V99-75-0011
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
€ 2,87
€ 2,87
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Calorstat By Vernet LS040100
Planarsonde
LS040100
| Weerstand [Ohm] | 9 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 210 |
€ 137,17
€ 69,95
Tijdelijk uitverkocht
€ 304,44
€ 127,86
Tijdelijk uitverkocht
€ 291,59
€ 125,38
Tijdelijk uitverkocht
€ 340,66
€ 146,48
Tijdelijk uitverkocht
€ 137,86
€ 70,30
Tijdelijk uitverkocht
€ 51,59
€ 38,70
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CCH4151
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CCH4151
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN9YC |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
€ 7,38
€ 4,95
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CCH807
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CCH807
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | L78C |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
€ 10,21
€ 4,09
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Magneti Marelli 466016355156
Verwarmd
466016355156
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 9 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 750 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 129,72
€ 45,40
Tijdelijk uitverkocht
