Zoekresultaten "109 108 001"
Met montage-/bevestigingsmateriaal, Met afgerond tandprofiel
| Aantal tanden | 141 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tandriem, Metaal
| Motorsturing | Tandriem |
| Breedte [mm] | 30 |
| Materiaal | Metaal |
| Buitendiameter [mm] | 28 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gecoat
| Aantal tanden | 130 |
| Breedte [mm] | 20 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Oppervlakte | Gecoat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Buitendiameter [mm] | 8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
| Let op de serviceinformatie | |
| Dikte [mm] | 34 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afgerond tandprofiel
| Aantal tanden | 138 |
| Breedte [mm] | 23 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06B 109 119 A S3, Incl. spanrol, Met spanelement, Met afgerond tandprofiel
| Aantal tanden | 150 |
| Breedte [mm] | 23 |
| Voor OE nummer | 06B 109 119 A S3 |
| Aggregaat/rol | Incl. spanrol |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met spanelement |
| Let op de serviceinformatie | |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 815 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5, M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 338 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 1J0 422 810 B |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links achter, Rechts achter
| Inbouwplaats | Links achter, Rechts achter |
| Lengte [mm] | 945 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06B 109 119 A S5, Incl. spanrol
| Aantal tanden | 150 |
| Breedte [mm] | 23 |
| Voor OE nummer | 06B 109 119 A S5 |
| Aggregaat/rol | Incl. spanrol |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1125 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1130 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D67ZN, Gesloten ketting, Duplex, Simplex
| Distributiekettingdimensie | D67ZN |
| Aantal schakels | 90, 70 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Duplex, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 740 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, G68V, G68VCO
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Aantal schakels | 70 |
| Distributiekettingdimensie | G68V, G68VCO |
| Nieuwe uitvoering | |
| Versterkte uitvoering |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 37422 |
| Conusafmeting [mm] | 13,2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, MM16X1,5R, NUT, MM14X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat | MM16X1,5R |
| Enkel in combinatie met | NUT |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14X1,5R |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 319 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
24,2 x 21,4, Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsplaat
| Gewicht [kg] | 7,84 |
| Voorspankracht [N] | 6650 |
| Aantal tanden | 21 |
| Spiebaan | 24,2 x 21,4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Aantal bevestigingsboringen aan koppelingsdruklager | 2 |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 242 |
3 jaar garantie, 3000 950 858, Met automatische bijstelling
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Alternatieve reparatieset | 3000 950 858 |
| Diameter [mm] | 250 |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende informatie | XTend Kit plus CSC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afgerond tandprofiel, Incl. geleide rol, Incl. spanrol, Met spanelement
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Aantal tanden | 120 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Aggregaat/rol | Incl. geleide rol, Incl. spanrol |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met spanelement |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G68V, Met draagrails, Met kettingspanner, Gesloten ketting
| Distributiekettingdimensie | G68V |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 70, 98 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
G68VCO, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G68VCO |
| Aantal schakels | 70 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, Achterste deel
| Remtype | Schijfremmen |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Sectie | Achterste deel |
| Lengte 1 [mm] | 945 |
| Lengte 2 [mm] | 712 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met rechtse schroefdraad, 1J0422804H, 1J0422803H, 1J0422804B
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Voor OE nummer | 1J0422804H, 1J0422803H, 1J0422804B, 1J0422803B |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5, M14x1.5 |
| Let op technische data | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 340 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met toebehoren, JRA512, M14x1,5, M16x1,5
| Let op technische data | |
| Lengte [mm] | 382 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Artikelnummer paar | JRA512 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met toebehoren, JRA511, M14x1,5, M16x1,5
| Let op technische data | |
| Lengte [mm] | 382 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Artikelnummer paar | JRA511 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
