Zoekresultaten "1063"
Rechts, Buitenste deel, ECE-getest, chroom
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, donkergrijs, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Donkergrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Oranje, P21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links voor, Oranje, P21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts voor, Oranje, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Oranje, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Oranje, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
P21W, Zonder lamphouder, ECE-getest, rechts
| Lamptype | P21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts |
Links, P21W, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
AEM (ethyleen-acrylaat-rubber), zwart
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 243 |
| Materiaal | AEM (ethyleen-acrylaat-rubber) |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter1 [mm] | 47,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 45 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Polychloropren (Neopren), zwart
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 380 |
| Materiaal | Polychloropren (Neopren) |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter1 [mm] | 61 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 54 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Polychloropren (Neopren), zwart
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 150 |
| Materiaal | Polychloropren (Neopren) |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter1 [mm] | 52 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 46 |
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 628 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1665 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 17 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 1073 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1063 |
| Breedte [mm] | 10 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1495 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1845 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1985 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 2870 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1380 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1550 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Zwart, Polychloropren (Neopren), PA (polyamide)
| Brochure raadplegen | |
| Buiten lengte [mm] | 1078 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | PA (polyamide) |
| Lengte [mm] | 1063 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Aanvullende informatie | FleetRunner™ |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 88 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Elektrisch bediend, Met behuizing
| Werkwijze | Elektrisch bediend |
| Openingstemperatuur | 102 |
| Behuizing | Met behuizing |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 85 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 87 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 88 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 82 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Aan beide zijden, Onder, Vooras
| Inbouwplaats | Achter, Aan beide zijden, Onder, Vooras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 28,5 |
| Bevestigingshoek [graden] | +30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
