×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "78758732"
Zoek: 78758732×
Oliefilter Bosch 0 451 103 029
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
0 451 103 029
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62,5 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
€ 12,11
€ 9,33
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Bosch 0 451 103 038
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
0 451 103 038
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
€ 21,94
€ 16,89
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Bosch 0 451 103 062
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
0 451 103 062
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 102 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
€ 20,99
€ 16,17
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Bosch 0 451 104 065
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
0 451 104 065
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
€ 17,38
€ 13,38
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Wix Filters WL7078
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
WL7078
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
€ 11,95
€ 11,95
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Wix Filters WL7113
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
WL7113
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 109 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
€ 13,54
€ 13,54
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Wix Filters WL7188
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
WL7188
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
€ 12,35
€ 12,35
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter UFI 23.127.02
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
23.127.02
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 97 |
| Buitendraad 2 [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
€ 28,98
€ 11,59
Tijdelijk uitverkocht
€ 58,21
€ 20,38
Tijdelijk uitverkocht
€ 63,03
€ 22,06
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
