Zoekresultaten "721 169 001"
05/07, interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager
| Gewicht [kg] | 8,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 30,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30,8 |
| Type boring / aantal gaten | 05/07 |
| Binnendiameter [mm] | 161 |
| Minimale dikte [mm] | 21,9 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 65,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 80 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 17,6 |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Aanvullende informatie | PRO |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
05/10, interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager
| Gewicht [kg] | 7,9 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 29,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,3 |
| Type boring / aantal gaten | 05/10 |
| Binnendiameter [mm] | 142 |
| Minimale dikte [mm] | 25,9 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 118 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 71,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 73 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 15,7 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Aanvullende informatie | PRO |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 21,9 |
| Dikte [mm] | 66 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 80 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf, Gelakt
| Minimale dikte [mm] | 21,9 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 65,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 80 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, Gelakt
| Minimale dikte [mm] | 21,9 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 118 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 65,6 |
| Centreringdiameter [mm] | 73 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf, Gelakt
| Minimale dikte [mm] | 11 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 13 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 34,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 66 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 247 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf, Gelakt
| Minimale dikte [mm] | 25,9 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 118 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 71,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 73 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 16,2 |
| Buitendiameter [mm] | 21,9 |
| Dikte [mm] | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, R90, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 11 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 13 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 4 |
| Controleteken | R90 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Centreringdiameter [mm] | 66 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 247 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, massief
| Naafdoorsnee [mm] | 143,5 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 13 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Centreringdiameter [mm] | 66 |
| Buitendiameter [mm] | 247 |
| Per twee vervangen |
Vooras, Geventileerd
| Naafdoorsnee [mm] | 174 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 65,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Per twee vervangen |
C-vorm, Koper
| Vorm | C-vorm |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Vooras, massief, Gecoat
| Gewicht [kg] | 8,02 |
| Minimale dikte [mm] | 11 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 13 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Centreringdiameter [mm] | 66 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 248 |
Rechts, Links, Vooras, Geventileerd
| Gewicht [kg] | 8,02 |
| Minimale dikte [mm] | 25,9 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links, Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 71,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 73 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
Rechts, Links, Vooras, Geventileerd
| Gewicht [kg] | 8,3 |
| Minimale dikte [mm] | 21,9 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links, Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 65,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 80 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
Vooras, massief, Zonder ingebouwd wiellager, Zonder ABS sensorring
| Gewicht [kg] | 7,9 |
| Minimale dikte [mm] | 11 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 13 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwd wiellager, Zonder ABS sensorring, Zonder schroef |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Centreringdiameter [mm] | 66 |
| Buitendiameter [mm] | 247 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
Vooras, Geventileerd
| Gewicht [kg] | 8,31 |
| Minimale dikte [mm] | 21,9 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 65,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
Vooras, Geventileerd, ECE-R90
| Gewicht [kg] | 8,5 |
| Minimale dikte [mm] | 21,9 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte [mm] | 65,4 |
| Centreringdiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 21,9 |
| Dikte [mm] | 66 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 80 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
17,75, Geventileerd
| Schroefdraadmaat | 17,75 |
| Minimale dikte [mm] | 21,9 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 65,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Binnendiameter [mm] | 16,5 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Dikte [mm] | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 16,7 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
