Zoekresultaten "501 838 001"
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IQ16TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IQ16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IQ20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IQ20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gemoffeld, Wielzijde, Constante snelheid askoppeling, Zonder ABS-ring
| Oppervlakte | Gemoffeld |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Type askoppeling | Constante snelheid askoppeling |
| Lengte [mm] | 145 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 23 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 30 |
| Diameter o-ring [mm] | 49 |
| Buitendiameter [mm] | 83,6 |
| Aandrijfas | Zonder ABS-ring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, TRW
| Remtype | Schijfremmen |
| Voor fabrikant | TRW |
| Lengte [mm] | 1127 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 23 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 30 |
| Diameter o-ring [mm] | 49 |
| Buitendiameter [mm] | 83,6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Buitenvertanding wiel zijde | 23 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 30 |
| Diameter o-ring [mm] | 49 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,032 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,54 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,16 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC8WMPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met insteek in binnenstuk (binnen), Constante snelheid askoppeling, M20x1,5
| Mechanisch bewerkt | Met insteek in binnenstuk (binnen) |
| Type askoppeling | Constante snelheid askoppeling |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 23 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 30 |
| Diameter o-ring [mm] | 49 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen
| Gewicht [kg] | 0,063 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26 |
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte [mm] | 1127 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Binnen, Achteras rechts, Achteras links
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras rechts, Achteras links |
| Lengte [mm] | 182 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D6RA45, Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | D6RA45 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DUX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGH-7 DTURX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 687 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 23 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Binnenvertanding diff.zijde, (aansl. verbindingsas) | 26 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 16,94 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 659 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 23 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Binnenvertanding diff.zijde, (aansl. verbindingsas) | 26 |
| Diameter 1 [mm] | 84 |
| Diameter 2 [mm] | 78 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 16,94 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 898 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 23 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Binnenvertanding diff.zijde, (aansl. verbindingsas) | 26 |
| Diameter 1 [mm] | 84 |
| Diameter 2 [mm] | 78 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 16,94 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 790 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 23 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 23 |
| Binnenvertanding diff.zijde, (aansl. verbindingsas) | 23 |
| Diameter 1 [mm] | 84 |
| Diameter 2 [mm] | 78,5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 16,94 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, M20x1.5
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 907 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 23 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Binnenvertanding diff.zijde, (aansl. verbindingsas) | 26 |
| Ruilartikel | |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 79 |
| Aslichaamdiameter aandrijfkant [mm | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Diameter o-ring [mm] | 49 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 16,94 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Handgeschakeld
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Lengte [mm] | 678 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 23 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 16,94 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Binnen, Achteras rechts, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Inbouwplaats | Achteras links, Binnen, Achteras rechts |
| Lengte [mm] | 180 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Rubber met voering van stof |
| Binnendraad 1 [mm] | M 10 x 1,0 |
| Binnendraad 2 [mm] | M 10 x 1,0 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Rubber, Zonder sleuf in binnendeel, Wielzijde, M20 x 1,5
| Materiaal | Rubber |
| Mechanisch bewerkt | Zonder sleuf in binnendeel |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1,5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 23 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 30 |
| Diameter o-ring [mm] | 49 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
M20x1,5, met vet, Met moer
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 23 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 30 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Let op de serviceinformatie |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
Met moer, Met lager, M20x1.5
| Lengte [mm] | 900 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 23 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Ruilartikel | |
| Lengte 2 [mm] | 327 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer, Met lager |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 84 |
| Aslichaamdiameter aandrijfkant [mm | 79 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Diameter o-ring [mm] | 49 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 14,52 |
