Zoekresultaten "304 394 001"
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 25, 74 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6PK
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 36 |
| Type | 6PK |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 155 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6PK, Met schroef
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 36 |
| Type | 6PK |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 155 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Aanvullende informatie | ProKit |
04/04, interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager
| Gewicht [kg] | 6,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 29,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,3 |
| Type boring / aantal gaten | 04/04 |
| Binnendiameter [mm] | 135,8 |
| Minimale dikte [mm] | 23 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 39,9 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,5 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 13,7 |
| Buitendiameter [mm] | 278 |
| Aanvullende informatie | PRO |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 23 |
| Dikte [mm] | 40 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,6 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 278 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 24, 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5PK
| Ribbenaantal | 4 |
| Dikte [mm] | 36 |
| Type | 5PK |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 155 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6PK
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 36 |
| Type | 6PK |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 155 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
123031777R
| Voor OE nummer | 123031777R |
| Aantal tanden | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 151 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 553 |
| Slag [mm] | 216 |
| Uitwerpkracht [N] | 475 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 17,8 |
| Behuizinglengte [mm] | 296 |
| Lengte [mm] | 547 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 209 |
| Uitwerpkracht [N] | 475 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, TRILOBE
| Hoogte [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 67 |
| Versie | TRILOBE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 23 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,6 |
| Buitendiameter [mm] | 278 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Kleur | Zwart |
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 553 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 216 |
| Uitwerpkracht [N] | 475 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber, Versnellingsbak zijde, Vooras rechts
| Complete set | |
| Aantal per as | 2 |
| Materiaal vouwbalg | Rubber |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 67 |
Vooras, Geventileerd, Gecoat
| Naafdoorsnee [mm] | 145 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,5 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 278 |
| Per twee vervangen |
Elektrisch, Zonder pakking, Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Diameter [mm] | 50 |
Zwart, Aan beide zijden, Achterklep (5e deur)
| Kleur | Zwart |
| Lengte [mm] | 553 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achterklep (5e deur) |
| Slag [mm] | 228 |
| Uitwerpkracht [N] | 475 |
| Per twee vervangen |
Tandriemschijf, Met trillingsdemper, Ontkoppeld
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Ontkoppeld |
| Aantal groeven | 6 |
M12x1.25, M5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
M5, M12x1.25
| Pooluitvoering | M5 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
M12 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,0 |
| Totale lengte [mm] | 65,5 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,5 |
| Totale lengte [mm] | 70,0 |
M12X1,25, M5
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 72,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
M10X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 92 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
M12X1,25, M5
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 69,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 16,5 |
M12X1,25, M4
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 66,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
