Zoekresultaten "304 305 001"
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 63 |
| Diameter 3 [mm] | 57 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Lengte [mm] | 241 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter [mm] | 65, 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5-6H
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Stroomsterkte tot [A] | 7,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 3 |
| Aantal [l/h] | 100 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20 x 1.5
| Lengte [mm] | 86 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Binnendiameter1 [mm] | 54 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 64 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Met oliebakafdichting
| Breedte [mm] | 128 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met oliebakafdichting |
| Lengte [mm] | 178 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Groen, ZF Lifeguard 9, ZF Lifeguard 8, Jeep ATF LGF8
| Kleur bedijfsvloeistof | Groen |
| Specificatie | ZF Lifeguard 9, ZF Lifeguard 8, Jeep ATF LGF8, ATF 3+ |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Buiten, Onder, Vooras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | JTC2172 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB236.15, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,926 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB236.15 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, Achterste deel
| Remtype | Schijfremmen |
| Sectie | Achterste deel |
| Lengte 1 [mm] | 1873 |
| Lengte 2 [mm] | 1745 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Achter de as, Remzadel (1 zuigers), BOSCH
| Diameter [mm] | 34 |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | BOSCH |
| Artikelnummer paar | 342899 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achter de as, Remzadel (1 zuigers), BOSCH
| Diameter [mm] | 34 |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | BOSCH |
| Artikelnummer paar | 342898 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Achter de as, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Diameter [mm] | 38 |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 278 |
| Artikelnummer paar | 343097 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achter de as, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Diameter [mm] | 38 |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 278 |
| Artikelnummer paar | 343096 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Achter de as, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Diameter [mm] | 38 |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 292 |
| Artikelnummer paar | 343099 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achter de as, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Diameter [mm] | 38 |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 292 |
| Artikelnummer paar | 343098 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Achter de as, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Diameter [mm] | 38 |
| Remschijfdikte [mm] | 11 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 343243 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Achter de as, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Diameter [mm] | 38 |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 343307 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achter de as, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Diameter [mm] | 38 |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 343306 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Achter de as, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Diameter [mm] | 38 |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 344157 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achter de as, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Diameter [mm] | 38 |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 344156 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Achter de as, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Diameter [mm] | 38 |
| Remschijfdikte [mm] | 11 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 344799 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achter de as, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Diameter [mm] | 38 |
| Remschijfdikte [mm] | 11 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 344798 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55 |
| Buitendraad 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
