Zoekresultaten "302 331 001"
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF-2B, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Buitendiameter [mm] | 229 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 42 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R90 Homologated, AP LOCKHEED
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 22,2 |
| Gewicht [kg] | 1,94 |
| Breedte [mm] | 43 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Remsysteem | AP LOCKHEED |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 229 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,90 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,9 |
| Nettogewicht [g] | 272 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Diameter o-ring [mm] | 61,7 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 75,0 |
| Hoogte [mm] | 86,5 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 65 |
| Diameter 3 [mm] | 56 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 63 |
| Diameter 3 [mm] | 57 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met handremhefboom
| Gewicht [kg] | 2,06 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 42 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 229 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Buitendiameter [mm] | 229 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 42 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Met handremhefboom
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 42 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 229 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4"-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 78 |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16 UNF |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben mechanisch gelast
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Netlengte [mm] | 720 |
| Netbreedte [mm] | 469 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 42463 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Lengte [mm] | 86 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 42463 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Binnendiameter1 [mm] | 60 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Met hefboom, ECE R90 APPROVED
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal per as | 1 |
| Kleine eenheid | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 42 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hefboom |
| Controleteken | ECE R90 APPROVED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk, Met montagehandleiding, Zonder bevestigingsmateriaal |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 228 |
NTC, rechthoekig
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
Valeo, M16x1,5, Draairichting met de klok mee, Met kap
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwdiepte [mm] | 16 |
| Voor fabrikant | Valeo |
| Breedte [mm] | 37,4 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 54 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap |
| Aantal groeven | 5 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 15 |
| Voor fabrikantnummer | F-234637.XX |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, Zonder pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Netlengte [mm] | 720 |
| Netbreedte [mm] | 466 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 32,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 32,5 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 76 |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
Achteras, Zonder wielremcilinder, AUTOMOTIVE PRODUCTS
| Gewicht [kg] | 1,99 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 42 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder wielremcilinder |
| Remsysteem | AUTOMOTIVE PRODUCTS |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 228 |
Filter insert
| Hoogte [mm] | 48 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 224 |
| Buitendiameter [mm] | 275 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
