Zoekresultaten "28300"
| Lengte inwendig 1 [mm] | 657, 962 |
| Lengte inwendig 2 [mm] | 690, 1023 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Diepte [mm] | 12,00 |
| Breedte [mm] | 50,0 |
| Buitendiameter [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 7 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, AKEBONO
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 52 |
| Hoogte 2 [mm] | 55 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Breedte 1 [mm] | 128,3 |
| Breedte 2 [mm] | 127 |
| Dikte 1 [mm] | 15,5 |
| Dikte 2 [mm] | 15,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BANJO 10.0 mm, INN M10x1.0
| Lengte [mm] | 270 |
| Schroefdraadmaat 1 | BANJO 10.0 mm |
| Schroefdraadmaat 2 | INN M10x1.0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Dikte [mm] | 34 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 21,8 |
| Steek wielbouten (mm) | 104 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Centreringdiameter [mm] | 86 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 257 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1035/985, Links, rechts
| Lengte 1/2 [mm] | 1035/985 |
| Inbouwplaats | Links, rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt, Sluiter
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Aantal contacten | 4 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Weerstand [Ohm] | 120 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 125 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met weerstand
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gewicht [kg] | 0,018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, in de brandstoftank
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
Werkkontakt, Sluiter
| Weerstand [Ohm] | 120 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 125 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
Sluiter, Werkkontakt
| Weerstand [Ohm] | 120 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 125 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1218/927, 1254/923, DOUBLE
| Lengte 1/2 [mm] | 1218/927, 1254/923 |
| Type | DOUBLE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 556 |
| Slag [mm] | 179 |
| Uitwerpkracht [N] | 575 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal
| Materiaal | Staal |
| Dikte [mm] | 3 |
| Buitendiameter [mm] | 28 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 20,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74,0 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL146
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL146 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Geolied, ECE-R90
| Boorgatdiameter tot [mm] | 12,7 |
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 40,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 76 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 257,9 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 3 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 90 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Staal, MANDO
| Diameter [mm] | 54 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Staal |
| Remsysteem | MANDO |
| Hoogte [mm] | 51 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
12,5, massief, E190R-02C0190/0193, Gelakt
| Schroefdraadmaat | 12,5 |
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 114 |
| Aantal gaten | 4 |
| Controleteken | E190R-02C0190/0193 |
| Hoogte [mm] | 40,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 76 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 258 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5828922 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Sluiter, IP5K4, Werkkontakt
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 5 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
Werkkontakt, Wisselaar
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 15 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 556 |
| Slag [mm] | 178,5 |
| Uitwerpkracht [N] | 575 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
Pijpfilter, Benzine-injectie, M 14 x 1,5, M 12 x 1,25
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 70 |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Schroefdraad ingang | M 14 x 1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M 12 x 1,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter, M14x1.5mm, M12x1.25mm
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25mm |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, M14x1.5mm, M12x1.25mm
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25mm |
